PARTNER PORTALU

The Tides z najnowocześniejszym systemem przeciwpowodziowym

W luksusowym budynku biurowo-apartamentowym The Tides przy ul. Wioślarskiej 8 w Warszawie we wtorek 25 września instalowano Mobilny System Ochrony Przeciwpowodziowej.

Autor: HouseMarket.pl 27 września 2017 09:53

 Najemcy biur i właściciele apartamentów The Tides są chronieni nowoczesnym, wielostopniowym systemem przeciwpowodziowym. W jego skład wchodzą zapory odporne na elementy płynące z nurtem, które można postawić już w trzy godziny.

– Nasi najemcy są chronieni nowoczesnym wielostopniowym systemem przeciwpowodziowym – mówi Paulina Mikołajczuk, marketing manager The Tides. – Jest to w pełni skuteczne rozwiązanie.

Przegrody nie zmieniają przestrzeni obiektu ani nie zakłócają krajobrazu naturalnego.

Konstrukcja zapór składa się ze słupków nośnych mocowanych w płytach montażowych (lub w przyłączach ściennych) oraz lekkich aluminiowych belek zakładkowych (szandorów). Podczas powodzi belki wypełniają się wodą, co wzmacnia stabilność i szczelność przegrody.

Stojący nad brzegiem Wisły The Tides to ponad 13,5 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej oraz 10 unikalnych apartamentów. Obiekt oferuje swoim najemcom udogodnienia na najwyższym poziomie, dostępne dla wszystkich restauracje z tarasami z widokiem na Wisłę a także ekskluzywny fitness klub. Inwestycja jest ostatnim projektem znanego architekta prof. Stefana Kuryłowicza.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych