PARTNER PORTALU

The Tides z wyjątkową nagrodą

Projekt The Tides w Warszawie otrzymał statuetkę Property Design Awards 2017. Inwestycja pokonała konkurentów w kategorii "Biurowce".

Autor: Housemarket.pl 27 lutego 2017 12:00

The Tides położony jest zaledwie kilka metrów od brzegu rzeki. Biurowiec przy ul. Wioślarskiej to jedyna w Warszawie inwestycja nad samym brzegiem Wisły wyróżniająca się tak niespotykana architekturą.

Wnętrze The Tides kryje w sobie w części biurowej ponad 13 000 mkw. powierzchni biurowej oraz 10 luksusowych apartamentów.

- Niezmiernie nas cieszy nagroda Property Design Awards 2017. Inwestycja została doceniona nie tylko przez jury plebiscytu lecz spotkała się z dużą sympatią internautów, za co serdecznie dziękujemy - mówi Dariusz Gardener, przewodniczący rady nadzorczej grupy developerskiej The Tides Property Group.

Budynek znajdujący się w sercu Powiśla to jeden z ostatnich projektów nad którymi pracował wybitny polski architekt prof. Stefan Kuryłowicz. Nagrodę za design tego imponującego obiektu odebrała również Ewa Kuryłowicz z biura Kuryłowicz & Associates.

- Obecnie trwa proces komercjalizacji, a do budynku wprowadzają się kolejni najemcy. Oprócz firm zajmujących powierzchnię biurową w The Tides oraz salonu luksusowych aut już wkrótce znajdziemy restauracje z tarasami nad sama Wisłą oraz dwupoziomową siłownię – wellness oraz wysokiej klasy fitness - dodaje Dariusz Gardener.

Apartamentowiec zapewnia mieszkańcom ekskluzywną prywatną przystań oraz inteligentny system zarządzania. The Tides oferuje również dowolność w aranżacji. Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców i użytkowników budynku The Tides, jak również mieszkańców Warszawy będzie mieszcząca się w nim najwyższej klasy siłownia, fitness & wellnes wraz z odnową biologiczną i gabinetami kosmetyki estetycznej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych