PARTNER PORTALU

Tompol sprzedaje mieszkania w pobliżu Term Cieplickich

Tompol rozpoczął sprzedaż mieszkań w budynku B-1 osiedla Zielone Tarasy II powstającego w Jeleniej Górze przy ul. Zielonej 14. Deweloper planuje zakończenie budowy w grudniu 2016 r.

Autor: HouseMarket.pl 10 lutego 2016 10:30

Osiedle Zielone Tarasy i Zielone Tarasy II zlokalizowane przy ul. Zielonej charakteryzują się niską zabudową działek sąsiednich, najczęściej są to domy parterowe lub w zabudowie bliźniaczej. Osiedle ma bezpośrednie wyjazdy drogą wewnętrzną na ulice Wolności i Struga.

Atutem inwestycji jest lokalizacja: około 500 metrów do Placu Piastowskiego, 400 metrów do Parku Norweskiego oraz Parku Zdrojowego, przy granicy którego znajdują się Termy Cieplickie. Na osiedlu Zielone Tarasy jest sklep spożywczy oraz przychodnia lekarska.

Ostatnio zrealizowany został czwarty, ostatni z budynków kompleksu Zielone Tarasy. Czterokondygnacyjny blok mieści 14 mieszkań, pięć garaży oraz jeden lokal usługowy.

Obecnie Tompol realizuje pierwszy etap osiedla Zielone Tarasy II. Pierwszy budynek został ukończony w czerwcu 2014 r. Ma cztery kondygnacje i poddasza. Wyposażono go w windę, monitoring, wideo domofon, CO i CW z sieci miejskiej. Jest w nim 14 lokali mieszkalnych i cztery garaże.

Inwestycja Zielone Tarasy II, podobnie jak Zielone Tarasy, realizowana jest na czterech działkach pod budynkami oraz piątej drogowej (droga wewnętrzna z dojazdem do garaży i z miejscami parkingowymi) o łącznej powierzchni około jednego hektara. Budynki oddawane do użytkowania wraz z pełną infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych