PARTNER PORTALU

Toscom Development buduje apartamenty we Wrocławiu

Mieszkania przy ul. Partynickiej 18 mają powierzchnię od 40,73 mkw. do 67,17 mkw. W trzech budynkach znajdować się będzie zaledwie po dziewięć mieszkań wraz z przestronnymi balkonami.

Autor: HouseMarket.pl 08 stycznia 2016 11:38

Kameralna inwestycja obejmuje cztery budynki mieszkalne wraz z parkingami podziemnymi mieszczącymi 61 miejsc postojowych oraz wyodrębnionymi ogródkami przydomowymi. Przewidziane zostały komórki lokatorskie oraz wózkownia.

Mieszkania mają powierzchnię od 40,73 mkw. do 67,17 mkw. W trzech budynkach znajdować się będzie zaledwie po dziewięć mieszkań wraz z przestronnymi balkonami. Ulubiony w tej części miasta park wrocławian, Park Południowy, znajduje się raptem dwa kilometry dalej.

Przy wyremontowanej ulicy Przyjaźni znajduje się pętla tramwajowa, natomiast ulicą Krzycką kursuje pięć linii autobusowych. W najbliższym otoczeniu znajdują się także Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MediConcept, Ortodent oraz apteka. Niecałe trzy kilometry od inwestycji położone jest pole golfowe City Golf Wrocław w Parku Grabiszyńskim. Dziewięć minut zajmie mieszkańcom dotarcie do Zamku Topacz.

Planowany termin zakończenia inwestycji to czwarty kwartał 2016 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych