PARTNER PORTALU

Toscom realizuje mieszania przy Polaka 14

Inwestycja Polaka 14 to nowoczesna zabudowa o bardzo prostej stylistyce, która idealnie komponuje się z pobliskimi wrocławskimi kamienicami, nie odbierając im uroku. Elewacja o fakturze czerwonej cegły i wysokie okna zdecydowanie wyróżnią budynek.

Autor: HouseMarket.pl 30 maja 2016 10:39

W centrum Śródmieścia, niecałe 200 metrów od brzegu Odry, skąd roztacza się widok na Muzeum Narodowe, bulwar spacerowy oraz pobliską Katedrę św. Jana Chrzciciela, Toscom wybuduje budynek, w którym powstaną 143 mieszkania.

 Ich metraż będzie wynosić od 23 mkw. do 72 mkw. Zmotoryzowani skorzystają z garażu podziemnego, w którym znajdzie się 148 miejsc parkingowych. Deweloper zaoferuje również 441,18 mkw. powierzchni usługowej, jednostkowo zróżnicowanej pod względem wielkości.

W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajduje się jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych na Dolnym Śląsku – Pasaż Grunwaldzki z blisko 200 punktami handlowo-usługowymi i restauracyjnymi oraz Multikinem.

W odległości spaceru od Polaka 14, w malowniczym Parku Szczytnickim, otoczona pergolą i w bezpośrednim sąsiedztwie Hali Stulecia, położona jest znana wrocławianom multimedialna fontanna, będąca największym tego typu obiektem w Polsce i jednym z największych w Europie. Park krajobrazowy zajmuje powierzchnię 100 ha. Główną jego atrakcją jest wyjątkowy Ogród Japoński.

Nie tylko najmłodsi docenią sąsiedztwo, spektakularnie rozbudowującego się Ogrodu Zoologicznego czy kolejnych parków: zacisznego Parku Dąbskiego oraz położonego tuż przy Muzeum Narodowym i Panoramie Racławickiej - Parku Słowackiego.

Wielu mieszkańców może pozytywnie zaskoczyć oddalone o 10 minut drogi Ranczo na Grobli, ośrodek jeździecki oferujący lekcje zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych