PARTNER PORTALU

TPS Reapolis wystartował we Wrzeszczu z budową Argentum

Czterokondygnacyjny budynek Argentum stanie w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Srebrniki. To kolejny projekt deweloperski  TPS Reapolis, dewelopera znanego z realizacji dużych projektów biurowych  w Trójmieście.

Autor: HouseMarket.pl 09 listopada 2015 11:24

Argentum to kolejna inwestycja mieszkaniowa dewelopera  wprowadzona do oferty w 2015 r. Budynek ma 20 mieszkań, od dwu- do czteropokojowych.

- Na uwagę zasługują lokale na ostatniej kondygnacji z antresolami z wyjściem na tarasy. Do każdego mieszkania oferowana jest komórka lokatorska. Budynek wyposażony będzie w podziemną halę parkingową. Dla mieszkańców przewidziano 24 miejsca parkingowe, z czego 17 z nich w hali garażowej pod budynkiem - wyjaśnia Aleksandra Nowakowska, koordynator zespołu sprzedaży  TPS Reapolis.

Inwestycja znajduje się w sąsiedztwie Parku Jaśkowa Dolina, a jednocześnie w centrum Wrzeszcza. Kilka minut pieszo od peronu Pomorskiej Kolei Metropolitalnej – Strzyża. Nazwa inwestycji po łacinie oznacza srebro. Inspirowana jest ulicą, na której stanie obiekt oraz sąsiedztwem Dworu Srebrniki, jednego z najstarszych budynków Wrzeszcza.

TPS Reapolis znany jest z dużych inwestycji biurowych. Zaangażowany był w realizacje Olivia Business Centre, IBM Centrum Przetwarzania Danych w Gdańsku oraz Centrum Logistycznego Wittchen pod Warszawą.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych