Trójmiejska Silva jeszcze większa. Ruszył kolejny etap budowyhousemarket.pl - 11 października 2017 13:31


Właśnie ruszyła sprzedaż mieszkań w ramach drugiego etapu osiedla Silva, zlokalizowanego w Gdyni. Silva leży w bezpośrednim sąsiedztwie wzgórz Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Położenie, bliskość natury i jakość, inwestycji Invest Komfort to główne atuty osiedla Silva w Gdyni. W ramach II etapu budowy deweloper oddaje do użytku dwa budynki, o trzech różnych kubaturach, mieszczące łącznie 134 mieszkania, zróżnicowane pod względem metrażu i ilości pokoi.

Osiedle nawiązuje do architektonicznej konsekwencji i charakteru miasta, szanując je i uzupełniając o nowoczesność współczesnych rozwiązań. Osiedle zaprojektowano tak, aby służyło spędzaniu czasu z rodziną. Aktywnie i pomysłowo. Poza placami zabaw w przestrzeni Silvy nie brakuje małej architektury i atrakcyjnych terenów zielonych, które są jedną z wizytówek dewelopera, podobnie jak wysoki standard wykończenia budynków i uroda ich architektury. Konsekwencją troski o wygodę mieszkańców jest również wewnętrzna część wspólna, czyli sala gier, fitness i pomieszczenie klubowe.