PARTNER PORTALU

Trwa budowa osiedla Nowy Olechów. Najnowsze zdjęcia

Nowy Olechów to nowe miejsce na łódzkiej mapie osiedli mieszkaniowych. Jest kompleksem mieszkaniowym zaprojektowanym  przez łódzką pracownię Staszewscy Ziółkowscy Architekci.

Autor: HouseMarket.pl 19 listopada 2015 14:26

Osiedle budowane przez Budomal Development składa się z zespołu czterech budynków mieszkalnych, jedno- lub dwuklatkowych wraz z miejscami postojowymi w garażach podziemnych i pomieszczeniami gospodarczymi zlokalizowanymi na każdej z kondygnacji.

Mieszkania o metrażach od 45 mkw. do 137 mkw. mają duże balkony lub tarasy. W większości lokali zaprojektowano pomieszczenia/aneksy gospodarcze, których przeznaczenie przyszli mieszkańcy mogą dostosować do indywidualnych potrzeb (pralnia, garderoba bądź spiżarnia).

Znajdująca się w najbliższej okolicy sieć połączeń komunikacyjnych umożliwia szybką i łatwą podróż do centrum miasta oddalonego zaledwie o osiem kilometrów. Dzięki trwającym od 2013 roku pracom modernizacyjnym na całej długości trasy tramwajowej W-Z mieszkańcy osiedla mogą korzystać z połączeń w relacji wschód-zachód, szybko dotrzeć do centrum przesiadkowego Łódzkiego Tramwaju Regionalnego przy al. Mickiewicza oraz węzła autostradowego Łódź-Wschód.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych