PARTNER PORTALU

Trwa rozbudowa osiedla Pod Skarpą

Trwa rozbudowa bydgoskiego miniosiedla przy ul. Pod Skarpą w Fordonie. Deweloper rozpoczął sprzedaż budynków B6 i A7.

Autor: HouseMarket.pl 11 maja 2016 15:28

Inwestycję u zbiegu ulic Pod Skarpą i Korfantego prowadzi firma Jakon. Trzy budynki zostały już wybudowane. Teraz inwestor prowadzi pracę przy kolejnych segmentach: budynku A4 z halą garażową i windami oraz budynku A5 z wózkarnią. Obydwa budynki zostaną oddane do użytku w grudniu tego roku. Rozpoczęły się prace przy ostatnich dwóch budynkach domykających osiedle od strony południowej – ul. F. Schreibera.

Całe przedsięwzięcie obejmuje budowę osiedla składającego się z siedmiu niskich, trzykondygnacyjnych, kameralnych budynków. Zaprojektowano w nich ponad 170 mieszkań. Niemal wszystkie posiadają balkon lub ogródek.

Pierwszy etap inwestycji obejmował trzy niskie, kameralne budynki. W budynkach znajduje się 66 mieszkań o powierzchni od 30 do 59 mkw., od kawalerek do mieszkań trzypokojowych. Deweloper urządził plac zabaw, lokalizując obok ławeczki dla rodziców. Obecnie trwa budowa drugiego, trzeciego i czwartego etapu:

Budynek D z windami i halą garażową składa się z jednego obszernego budynku liczącego 40 mieszkań. Znajdować się w nim będą mieszkania o powierzchni od 33 do 91 mkw., od kawalerek do mieszkań czteropokojowych. Obiekt ma mieć windy oraz być w całości podpiwniczony z halą garażową i miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi.

W budynku A5 powstaje 26 mieszkań oraz wózkarnia. Obiekt będzie posiadał mieszkania od 32 do 83 mkw. Deweloper rozpoczął też sprzedaż budynków B6 i A7.

Dobra komunikacja miejska oraz sieć dróg zapewni swobodę dojazdu do pracy, szkoły i ścisłego centrum miasta. Fordon to dzielnica, w której zlokalizowane są instytucje publiczne, oświatowe i kulturalne.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych