PARTNER PORTALU

Trzeci budynek Wilczak 20 pnie się w górę

Na Winogradach buduje się kolejny etap inwestycji Wilczak 20, która jest jedną z największych budów w tej części Poznania. Deweloper pracuje już nad trzecim etapem, w ramach którego wznosi budynek C z 78 mieszkaniami.

Autor: HouseMarket.pl 29 kwietnia 2016 11:06

– Kolejne dwa budynki powstaną w terminie późniejszym. Trwa sprzedaż mieszkań z pierwszych etapów, czyli gotowych do zamieszkania, jak i tych w trakcie budowy – mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy Agrobex, realizującej inwestycję Wilczak 20. Łącznie pod tym adresem powstanie 550 mieszkań. W ofercie znajdują się mieszkania dostępne w ramach programu MdM, który w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością.

W budynku C, który ma zostać oddany wraz z końcem bieżącego roku, powstają mieszkania o powierzchni od 34,57 do 54,26 mkw. W sprzedaży dostępne są zarówno kawalerki, jak i lokale dwupokojowe. Wszystkie mają balkony, natomiast lokale parterowe – ogródki. Ceny rozpoczynają się od 6,5 tys. zł brutto za mkw.

Dodatkowo deweloper umożliwia zakup komórki lokatorskiej oraz miejsca postojowego w podziemnej hali garażowej. Na osiedlu powstanie sporo elementów małej architektury, m.in. oświetlenie, ławki, stojaki na rowery czy plac zabaw. Poza częścią mieszkaniową, będzie także miejsce na handel i usługi. Docelowo cała inwestycja zostanie ogrodzona i wyposażona w system monitoringu i kontroli dostępu.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych