PARTNER PORTALU

Trzeci etap Proxin Ogrody pod znakiem funkcjonalności

Klienci są gotowi zapłacić więcej za mieszkanie w okolicy, która ma wiele bliskich im atrakcji, a to skutecznie rekompensuje większe nakłady finansowe. Dlatego w inwestycji Proxin Ogrody deweloper zadbał o funkcjonalne udogodnienia.

Autor: HouseMarket.pl 25 maja 2015 10:58

– Ostatnie lata dowodzą popularności lokali w spokojnej dzielnicy z pełną infrastrukturą pod ręką. Nowe Ogrody to osiedle usytuowane z jednej strony blisko natury, a jednocześnie pozwalające w szybki sposób dotrzeć do centrum Poznania – mówi Marlena Zapalska, prezes spółki Proxin Ogrody.

Wiele osób decydując się na zakup mieszkania sprawdza zalety otoczenia. Dotyczy to zarówno infrastruktury publicznej, jak i wewnętrznej, zapewnianej przez dewelopera. – Wybierając swój dom zwracałem uwagę na otoczenie. Jestem miłośnikiem dwóch kółek, dlatego zależało mi, aby w okolicy znajdowały się drogi rowerowe – mówi Tomasz Nowaczyk, mieszkaniec Jeżyc. Warto wspomnieć, że od 2012 roku zgodnie z ustawą deweloperską inwestorzy muszą poinformować przyszłych lokatorów, co powstanie w najbliższym otoczeniu. To z kolei decyduje o wyborze przyszłego domu. Mało jest inwestycji, gdzie można mieszkać blisko centrum i korzystać z uroków natury. Takie możliwości daje inwestycja Nowe Ogrody przy ulicy Meissnera na poznańskich Jeżycach. W pobliżu znajdują się lasy i Ogród Botaniczny. Niedaleko jest też jezioro Rusałka, gdzie można aktywnie spędzić czas. Pobiegać czy wybrać się na przejażdżkę rowerem po wyznaczonych trasach rowerowych. Dla osób szukających odpoczynku okolica oferuje plaże, kąpielisko i miejsce do połowu ryb.

Proxin Ogrody od strony funkcjonalnej przygotowuje liczne udogodnienia. Deweloper zadbał również o małą architekturę: ławki, chodniki i tereny zielone. Po ukończeniu trzeciego etapu powstanie wewnętrzny dziedziniec, plac zabaw, a teren zostanie ogrodzony, by zwiększyć bezpieczeństwo mieszkańców.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych