PARTNER PORTALU

Trzeci etap Wolnego Miasta już w użytkowaniu

Należąca do ECO-Classic spółka celowa, powołana to realizacji osiedla Wolne Miasto, blisko kwartał przed pierwotnie przewidywanym w umowach z klientami terminem, otrzymała pozwolenie na użytkowanie trzeciego etapu inwestycji. W budynku znajdują się 184 mieszkania oraz pomieszczenia gospodarcze, miejsca postojowe w garażu podziemnym, a na parterze od strony głównej alei osiedla lokale użytkowe.

Autor: HouseMarket.pl 14 grudnia 2017 09:34

Trzeci budynek Wolnego Miasta znajduje się pod adresem Cedrowa 29. Otoczony pięknymi, dorosłymi drzewami parkowymi i obficie owocującymi jabłoniami oraz z wewnętrznym dziedzińcem pełnym miejsc do wypoczynku i zabawy stanowi harmonijną kontynuację założeń architektonicznych osiedla. Jasne, inspirowane kolorami natury elewacje, wtapiają się w zieleń porastającej inwestycję roślinności.

- Niska, trzypiętrowa zabudowa, ukształtowanie na wzór litery U i rozwiązania, które ułatwiają poruszanie się po nim rodzicom z wózkami i małymi dziećmi, osobom starszym czy niepełnosprawnym, takie jak, windy, zainstalowane pomimo niskiej zabudowy, podjazdy, szerokie wejścia do klatek, przestronne hole i korytarze, niskie progi i krawężniki, są u nas standardem- mówi Zuzanna Kordzi, dyrektor ds. handlowych ECO-Classic. – Chcemy, by mieszkańcom żyło się w Wolnym Mieście po prostu wygodnie i dobrze - dodaje.

I założenie to udaje się deweloperowi realizować. Potwierdzają to opinie klientów i osób zainteresowanych zakupem nowego mieszkania. Wolne Miasto jest dwukrotnym zdobywcą pierwszego miejsca w rankingu portalu Rynek Pierwotny Najlepsza Inwestycja Mieszkaniowa w Trójmieście w latach 2016 i 2017, III miejsca w ogólnopolskim rankingu Najlepsza Inwestycja Mieszkaniowa 2016 i II miejsca w ogólnopolskim rankingu Najlepsza Inwestycja Mieszkaniowa 2017.

W trzecim, oddanym właśnie budynku znajdują się 184 mieszkania o wielkościach od ok. 32,97 do 89,14 mkw. Z uwagi na duże zainteresowanie większymi lokalami deweloper zdecydował się na wprowadzenie do jego oferty większej, niż w dwóch wcześniejszych etapach, ilości mieszkań 3-pokojowych. Wszystkie z zaprojektowanych lokali mają balkony, loggie lub, w przypadku mieszkań ulokowanych na parterze, nawet ok. 40 mkw. ogródki, z widokiem na zielone dziedzińce i tereny rekreacyjne osiedla.

Inwestycja cieszy dużym zainteresowaniem wśród osób poszukujących nowego mieszkania na rynku pierwotnym- zarówno młodych rodzin z małymi dziećmi, jak i dojrzałych par, chcących mieszkać jednocześnie w mieście, w spokojnej, zielonej okolicy.

- Najlepszym dowodem popularności Wolnego Miasta jest fakt, że w momencie oddania trzeciego etapu, w budynku dostępnych było już tylko 30 lokali- potwierdza Zuzanna Kordzi – Klienci polecają nasze osiedle znajomym i rodzinie. Nierzadko zdarza się, że zakupu dokonuje kilka zaprzyjaźnionych rodzin.

ECO-Classic zaprojektował Wolne Miasto jako miejsce przyjazne mieszkańcom. Zaproponowane rozwiązania mają wspiera realizację pasji, wspólną zabawę i nawiązywanie dobrosąsiedzkich relacji: liczne alejki dla fanów spacerów, nordic-walkingu czy biegania, kameralne zaułki, gdzie można odpocząć, place zabaw dla dzieci i nowoczesne, wielofunkcyjne boisko, przystosowane do gry w futbol, siatkówkę, koszykówkę czy badmintona.

Handel i usługi – ułatwiać codzienne życie. W Wolnym Mieście działa osiedlowe przedszkole Srebrna Kotwica, które jest ułatwieniem dla rodziców małych dzieci oraz gabinety, salony i sklepy, takie jak przychodnia internistyczno-pediatryczna, fryzjer, kosmetyczka, salon z artykułami dekoracyjnymi, biuro księgowe, sklep spożywczy.

Wolne Miasto składać się będzie z ośmiu budynków. Z uwagi na duże zainteresowanie inwestycją deweloper ECO-Classic postanowił przyspieszyć prace nad kolejnymi etapami. Obecnie w zaawansowanej fazie konstrukcyjnej jest etap czwarty, a w przygotowaniu piąty i szósty budynek inwestycji.

Osiedle zaprojektowała należąca do dewelopera pracownia ECO-Classic Architekci.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych