PARTNER PORTALU

Trzecia Awangarda w Bydgoszczy

Najnowsze osiedle firmy Budstol Invest – Awangarda III Fordon – powstaje przy ul. Bydgoskich Olimpijczyków w Bydgoszczy.

Autor: housemarket.pl 19 marca 2015 10:52

Projekt Budstol Invest zakłada budowę kompleksu trzech budynków wielorodzinnych. W ofercie znajdą się m.in. mieszkania z własnymi ogródkami i mieszkania dwupoziomowe z antresolą i przestronnymi tarasami widokowymi na ostatniej kondygnacji.

Wszystkie budynki osiedla Awangarda III Fordon będą wyposażone w nowoczesne, cichobieżne windy zapewniające komunikację od poziomu garaży do ostatniej kondygnacji. W budynkach A i B znajdować się będą garaże indywidualne, a w budynku C hala garażowa. Poza terenem zielonym, będzie również plac zabaw dla najmłodszych usytuowany w głębi osiedla.

Budynek A będzie posiadał cztery klatki schodowe oraz 32 mieszkania łącznie. Większość to lokale mieszkalne o powierzchni 64 mkw., w tym również z własnym ogródkiem na parterze budynku. Na ostatniej kondygnacji będą występować mieszkania dwupoziomowe o powierzchni 85 mkw. z przestronną antresolą i tarasem od zachodniej strony. Budynek B będzie liczyć łącznie 16 lokali – większość o metrażu 58 mkw. i 72 mkw. Na ostatniej kondygnacji znajdować się będą mieszkania dwupoziomowe 79 i 93 mkw. z antresolą i przestronnym tarasem widokowym. W ostatnim z budynku znajdzie się łącznie 60 mieszkań o powierzchni od 23 do 84 mkw.

Realizacja inwestycji potrwa do 2017 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych