PARTNER PORTALU

Tu króluje skandynawski design. Nowy etap osiedla Na Woli

Ruszyły prace nad kolejnym etapem budowy osiedla Na Woli należącego do LC Corp. Generalnym wykonawcą trzeciej fazy inwestycji apartamentowej jest Budner.

Autor: HouseMarket.pl 29 sierpnia 2016 12:56

Osiedle apartamentowe Na Woli powstaje przy ulicy Sowińskiego w Warszawie. Dotychczas wybudowano 302 mieszkania, które szybko znalazły swoich nabywców. W III etapie inwestycji powstanie 157 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni - od 30 do 79 mkw. Atrakcyjne lokum znajdzie tu zarówno rodzina z dziećmi, jak i inwestor szukający mieszkania pod wynajem. Do dyspozycji mieszkańców będzie oddanych 158 miejsc postojowych: 101 w garażu podziemnym i 57 miejsc zewnętrznych.

- W projekcie Na Woli wykorzystano trendy skandynawskiego wzornictwa. Duży nacisk położono na trwałość zastosowanych materiałów, gwarantując wysoką jakość rozwiązań technicznych, a jednocześnie optymalizując koszty - podkreśla Robert Jelonek, członek zarządu Budner.

Inwestycja powstaje w zielonej okolicy, tuż przy Parku im. Powstańców Warszawy, w malowniczo usytuowanej warszawskiej Woli, bardzo dobrze skomunikowanej z innymi dzielnicami miasta. Niedaleko znajdują się parki Sowińskiego, Szymańskiego i Moczydło z kompleksem otwartych basenów.

Trzeci etap inwestycji zaplanowano zakończyć do końca 2017 r. Projekt został zrealizowany przez pracownię Architekci Dawidczyk & Partnerzy.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych