PARTNER PORTALU

Tuwima Park: Apartamenty i soft lofty z prywatnym parkiem

Unikalnym elementem architektury osiedla Tuwima Park są wychodzące poza bryłę budynku przeszklone witryny soft loftów. Z ich tarasów widać Jezioro Ełckie i Wieżę Ciśnień.

Autor: HouseMarket.pl 04 maja 2016 13:01

Tuwima Park to kameralne osiedle mieszczące łącznie 140 mieszkań, apartamentów i soft loftów. Grodzki Development wybuduje je w trzech etapach. Pierwszy budynek (A) zostanie oddany do użytkowania w pierwszej połowie 2016 r.

Wszystkie lokale są optymalnie nasłonecznione. Pokoje dzienne w większości zorientowane na południe i zachód, sypialnie - na północ i wschód. Ściany wewnętrzne mieszkań, podobnie jak drzwi antywłamaniowe, mają podwyższony standard akustyczny.

Osiedle będzie w całości ogrodzone, monitorowane i oświetlone. W klatkach schodowych zostaną zainstalowane cichobieżne windy, a na każdym piętrze zaplanowano miejsca parkingowe dla rowerów. Mieszkania usytuowane na parterze posiadają obszerne prywatne ogródki, a wszystkie pozostałe - duże tarasy.

Unikalnym elementem architektury są wychodzące poza bryłę budynku przeszklone witryny soft loftów. To luksusowe apartamenty nawiązujące charakterem do stylu industrialnego. Zlokalizowano je na najwyższych kondygnacjach budynków.

Mają wielkie przeszklenia i tarasy. Wszystkie są dwupoziomowe z antresolą. Większość salonów ma wysokość pięć metrów. Przestrzeń można dowolnie kreować. Z tarasów w soft loftach rozpościera się fantastyczny widok na całą okolicę. Mieszkańcy zobaczą zarówno Jezioro Ełckie jak i Wieżę Ciśnień.

Kluczowym elementem osiedla pozostaje ogrodzony, monitorowany prywatny park. Latem będzie można zawiesić na specjalnych stojakach swoje hamaki lub skorzystać z drewnianych leżaków. Mieszkańcy, myśląc o odpoczynku w prywatnym parku, będą mogli skorzystać z drugiego wyjścia z klatki schodowej bezpośrednio do prywatnego parku (etap I).

Deweloper oferuje mieszkańcom możliwość uzbrojenia lokalu do standardu mieszkania inteligentnego FIBARO. Wtedy światło, muzyka, zasłony czy centralne ogrzewanie mogą być zdalnie sterowane z własnego komputera, komórki lub tabletu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych