PARTNER PORTALU

Tynkbud1 wszedł w nowy etap budowy apartamentów na Mokotowie

Inteligentny apartamentowiec Omega Mokotów warszawskiego dewelopera Tynkbud1 wkroczył w nową fazę budowy.

Autor: HouseMarket.pl 15 lipca 2015 14:12

Omega Mokotów będzie się składać z 21 ekskluzywnych mieszkań o metrażach od 43 do 87 mkw. Budynek powstaje na warszawskim Mokotowie, przy ulicy Szturmowej 15.

Deweloper zaplanował w nim m.in. własny światłowód, strefę Wi-Fi w holu wejściowym, możliwość skomunikowania wszystkich urządzeń elektrycznych znajdujących się w lokalu, system kontroli zużycia energii, zintegrowane z nim termostaty grzejnikowe, możliwość sterowania roletami oraz oświetleniem zewnętrznym i wewnętrznym, czujniki ruchu uruchamiające urządzenia elektryczne itp. Budowa rozpoczęta została w lutym, do końca czerwca powstała płyta fundamentowa, kondygnacja -1 oraz +2. Obecnie budowane są kondygnacje +3 i +4. Oddanie budynku do użytkowania przewidziane jest na pierwszy kwartał 2017 roku.

Jednocześnie z postępem prac budowlanych, firma wprowadza atrakcyjne promocje dla potencjalnych przyszłych mieszkańców osiedla. Tynkbud1 obniżył część cen mieszkań wchodzących w skład inwestycji. W standardowej cenie koszt zakupu części apartamentów waha się między 9 a 10 tys. zł za mkw. Promocyjne ceny to 8,2-8,5 tys. zł/mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych