PARTNER PORTALU

Tysiąc mieszkań we flagowym projekcie Echo

Około tysiąca mieszkań, w tym 500 lokali na wynajem ma docelowo powstać w Browarach Warszawskich. Dla Echo Investment to będzie flagowy projekt.

PropertyDesign.pl

Autor: PropertyDesign.pl 27 lutego 2017 09:00

Na gruncie o powierzchni 4,4 ha, który deweloper nabył w 2014 roku ruszyły już pierwsze prace. Cały kompleks zostanie otwarty prawdopodobnie do końca 2020 roku. Za imponującą wizję Browarów Warszawskich odpowiada pracownia JEMS Architekci.

Projekt Browary Warszawskie będzie kompleksem budynków mieszkalnych i biurowych. Funkcje mieszkalne i wypoczynkowe nawiązywać będą do historii warszawskiej Woli, która – zanim przekształciła się w zagłębie przemysłowo-biurowe – była dzielnicą sadów i ogrodów. Sąsiadująca z Browarami ulica Krochmalna nosiła kiedyś nazwę Lawendowej, a browar H&S powstał w miejscu, w którym, z głębinowego ujęcia, czerpano najlepszą wodę w Warszawie.

Dzisiaj Echo Investment chce stworzyć na warszawskiej Woli, w kwadracie ulic Grzybowska-Wronia-Chłodna-Krochmalna, przestrzeń stanowiącą esencję miasta.

Podobnie jak w przeszłości, także Browary Warszawskie w nowej odsłonie mają stanowić „space for leaders", czyli przestrzeń dla liderów. Z naciskiem na liderów zmian – w zamian za ofertę wygodnej przestrzeni do życia i pracy, mieszkańcy otrzymają miejsce kulturalne, artystyczne, rozrywkowe i pełne kulinarnych przyjemności.

Przeczytaj więcej o projekcie Echo

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych