PARTNER PORTALU

Ukończony etap Nowego Horyzontu w promocji

We wrocławskiej inwestycji Nowy Horyzont dobiegł końca kolejny etap budowy. W jego ramach powstały budynki B i C, czyli łącznie 100 mieszkań. Deweloper wprowadził specjalną ofertę promocyjną – ceny rozpoczynają się już od 4,3 tys. zł/mkw.

Autor: HouseMarket.pl 15 grudnia 2015 13:58

Osiedle Nowy Horyzont to 5 budynków, oferujących łącznie 328 nowych mieszkań. Prace przy ulicy Łomnickiej rozpoczęły się na przełomie 2009/2010. Wtedy też wystartowała budowa segmentu A2, który został już sprzedany. Obecnie w sprzedaży jest jeszcze 8 mieszkań w gotowym do zamieszkania budynku A3 oraz 80 w budynkach B i C. Pierwsi lokatorzy będą mogli wprowadzić się do nich już w lutym 2016.

Zgodnie z planem, na osiedlu powstanie jeszcze segment A1. Prace budowlane w kolejnym etapie ruszą we wrześniu 2016.

Ceny mieszkań rozpoczynają się od 4,3 tys. zł za mkw. W przypadku budynku A3, do końca roku można skorzystać z dodatkowej promocji: przy zakupie mieszkania klientom przysługuje miejsce postojowe w podziemnym garażu bez żadnych dodatkowych opłat.

Dodatkowym atutem inwestycji jest dostępność mieszkań w programie MDM. Zmiany, jakie obowiązują od 1 września, czyli zwiększona kwota dofinansowania i maksymalnej powierzchni, według której można liczyć dopłatę, działają na korzyść Klientów. Starając się o dofinansowanie, można uzyskać nawet 90tys. zł dopłaty - wyjaśnia Marcin Zaremba-Śmietański, członek zarządu operacyjnego w Grupie Deweloperskiej GEO.

W budynkach B i C znajdują się lokale 2- i 3-pokojowe o powierzchni od 38,08 mkw. do 66,87 mkw. Osoby, które szukają większego metrażu, a tym samym większych możliwości aranżacji wnętrz, mają do wyboru kilka ostatnich mieszkań 4-pokojowych o powierzchni nawet 87 mkw., dostępnych w budynku A3.

Mieszkania charakteryzują bardzo funkcjonalne układy pomieszczań, z wygodnym podziałem na strefę dzienną i nocną. Każdy lokal posiada balkon lub taras. Ponadto mieszkania wyposażono w termostaty. Każde z nich ma też indywidualnie opomiarowanie pozostałych mediów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych