PARTNER PORTALU

Unidevelopment i CPD rozpoczną proces rewitalizacji terenów Ursusa

Unidevelopment i CPD przygotowują nowe osiedle w Ursusie. Inwestycja rozpocznie proces rewitalizacji terenów, na których w ciągu kilku najbliższych lat powstanie nowoczesna zabudowa miejska.

Autor: HouseMarket.pl 02 września 2015 20:53

Dzięki przyjętemu w ubiegłym roku Miejscowemu Planowi Zagospodarowania Przestrzennego Ursus czekają dalsze intensywne zmiany. Powstanie tutaj nowoczesna zabudowa miejska z rozwiązaniami pro-ekologicznymi (ścieżki rowerowe, stacje ładowania samochodów elektrycznych, panele fotowoltaiczne), z dostępem do szerokopasmowego internetu i strefami Wi-Fi. Oprócz mieszkań planowane są tereny rekreacyjne, instytucje publiczne i kulturalne, budynki biurowe i obiekty handlowe. Dzięki takim udogodnieniom ta tworzona praktycznie od podstaw część miasta będzie tętniła życiem i zapewni mieszkańcom komfort oraz bezpieczeństwo na co dzień.

Osiedle Ursa Smart City, które zbudowane zostanie przez Unidevelopment i CPD, jest pierwszą częścią inwestycji zgodnych z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. W jego pobliżu mieści się Urząd Dzielnicy Ursus, centrum handlowe Factory Outlet, przystanek kolejki miejskiej, a także Dom Kultury Arsus i Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Warszawie.

Deweloperzy zrealizują inwestycję u zbiegu ulic Hennela i Dyrekcyjnej w dwóch etapach. Na osiedlu Ursa Smart City powstaną łącznie cztery budynki, w których planowanych jest 356 mieszkań (181 z nich powstanie w pierwszym etapie) o powierzchniach od 32 do 102 mkw. Zasadniczą część oferty będą stanowiły lokale dwu- i trzypokojowe, które od wielu lat niezmiennie cieszą się największym zainteresowaniem klientów. Na parterach budynków przewidziane są powierzchnie handlowo-usługowe o metrażach od 19 do 103 mkw., a w kondygnacji podziemnej parking dla 359 samochodów. Projekt osiedla przygotowała pracownia Hermanowicz Rewski Architekci.

W pierwszych dniach września deweloper uruchomi biuro sprzedaży na terenie inwestycji. Wówczas rozpoczną się też prace budowlane. Realizacja pierwszego etapu budowy osiedla zakończy się w czwartym kwartale 2016 roku.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych