PARTNER PORTALU

Unidevelopment wybuduje mieszkania na Ochocie

Deweloper podpisał umowę na zakup działki o powierzchni 10 tys. mkw. u zbiegu ulic Szczęśliwickiej i Bitwy Warszawskiej 1920 r. W drugiej połowie 2016 roku firma planuje rozpocząć na niej budowę osiedla.

Autor: HouseMarket.pl 22 grudnia 2015 15:40

Zgodnie z planami, przy ulicy Szczęśliwickiej powstanie budynek z siedmioma kondygnacjami naziemnymi oraz wewnętrznym, zielonym patio. Inwestycja będzie miała około 340 mieszkań oraz lokale usługowe. Nieruchomość posiada prawomocną decyzję o warunkach zabudowy. Za przygotowanie projektu architektonicznego obiektu odpowiada pracownia Hermanowicz Rewski Architekci.

- Osiedle przy ul. Szczęśliwickiej będzie z pewnością inwestycją wyróżniającą się na rynku - przede wszystkim z uwagi na unikalną lokalizację. Łączy ona korzyści wynikające z usytuowania blisko centrum z komfortem mieszkania w dobrze zorganizowanej części miasta. W bezpośrednim otoczeniu planowanego budynku przeważa niewysoka, luźna zabudowa. Znajduje się tu również Park Zachodni, który zostanie zagospodarowany w ramach budżetu partycypacyjnego – mówi Ewa Przeździecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Unidevelopment.

Każde z mieszkań, które powstaną w budynku, będzie posiadało balkon, loggię lub taras, a w przypadku lokali na parterze - ogródek. W hali garażu podziemnego znajdą się miejsca postojowe dla wszystkich lokali. Zamknięty teren osiedla, z kontrolą dostępu, będzie stale monitorowany. Wśród elementów tzw. małej architektury, planowane są m.in. ławki oraz plac zabaw ze specjalną, bezpieczną nawierzchnią. Budowa osiedla oraz sprzedaż mieszkań planowane są na drugą połowę 2016 r.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych