PARTNER PORTALU

Urodzinowy prezent dla klientów osiedla 3 Kolory

Hanza, z okazji swoich 15 urodzin obniża o 10 proc. ceny mieszkań na gdańskim osiedlu 3 Kolory. Promocja jest ważna do końca marca.

Autor: HouseMarket.pl 15 marca 2016 10:57

Na 3 Kolorach powstaje osiem budynków wielorodzinnych z windami i słonecznymi tarasami widokowymi na ostatnich kondygnacjach. Zaprojektowano mieszkania od dwupokojowych do czteropokojowych o powierzchniach od 35 do 63 mkw., z jednym lub dwoma balkonami. Do niektórych należą ogródki przydomowe.

Osiedle powiązane będzie oddzielonym od publicznego wewnętrznym układem komunikacji kołowej i pieszej, obejmującym również tereny zielone, place zabaw i parkingi naziemne, dostępne wyłącznie dla jego mieszkańców.

W standardzie podstawowym deweloper zapewnia: wygładzone i pomalowane na biało ściany, antywłamaniowe drzwi wejściowe do mieszkania oraz – w przypadku mieszkań na parterze - instalację alarmową.

Osiedle znajduje się w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska Południe, przy ulicy Starogardzkiej, w miejscu doskonale skomunikowanym zarówno z obiema Obwodnicami Trójmiasta (3 km), jak i z centrum Gdańska (6 km), tuż obok przystanku komunikacji miejskiej. W niedalekiej okolicy znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy i punkty usługowe.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych