PARTNER PORTALU

V etap osiedla Stacja Kazimierz już w sprzedaży

Polnord wprowadził do sprzedaży mieszkania zaprojektowane w ramach V etapu osiedla Stacja Kazimierz. Inwestycja jest położona przy ulicy Jana Kazimierza, na warszawskiej Woli, w pobliżu powstającej stacji metra Park Moczydło.

Autor: housemarket.pl 22 listopada 2017 11:19

Stacja Kazimierz to osiedle usytuowane blisko ścisłego centrum miasta. W niedalekiej odległości znajdują się też liczne szkoły, przedszkola, uczelnie wyższe oraz centra handlowe. Nowa oferta Polnordu obejmuje 96 lokali, które powstaną w dwóch kameralnych budynkach, z czego większość stanowią najpopularniejsze obecnie kompaktowe mieszkania 2 i 3-pokojowe. Partnerem inwestycji jest Waryński Grupa Holdingowa. 

– Ostatni kwartał bieżącego roku będzie dla nas niezwykle pracowity. Do oferty planujemy wprowadzić w tym czasie prawie 400 lokali, co oznacza, że cały 2017 rok zamkniemy liczbą ponad 1700 mieszkań wprowadzonych na rynek. To liczba ważona udziałami Polnord w inwestycjach w pełni zależnych od spółki jak i współzależnych, takich jak Stacja Kazimierz – mówi Dariusz Krawczyk, prezes zarządu Polnord. 

Mieszkania w inwestycji Stacja Kazimierz dostępne są w metrażach od 39 mkw do 113 mkw. Wszystkie lokale są bardzo jasne i słoneczne, z ekspozycją na południe lub południowy zachód. Atut ten został maksymalnie wykorzystany. Część lokali posiada dwustronne układy, z przynależnymi dużymi balkonami. Mieszkania wyposażone są w wysokiej jakości drewniane okna. Budynki Stacji Kazimierz cechują reprezentacyjne części wspólne, cichobieżne windy, całodobowy monitoring oraz garaże podziemne i rowerownie. Udogodnieniem dla mieszkańców będzie m.in. kameralne położenie mieszkań – od 2 do maksymalnie 3 lokali na jednym piętrze, a także dziedziniec z oświetlonym deptakiem i drzewami, zaprojektowane na ponad 4,6-hektarowym terenie.

Na osiedlu znajdzie się również strefa na wolnym powietrzu z bezpiecznym placem zabaw. Inwestycję wyróżniać będzie nowoczesna elewacja wykonana z kompozycji wysokiej jakości materiałów: naturalnego kamienia, drewnopodobnych okładzin i szkła. Niekonwencjonalną propozycją będzie oszklenie nie tylko balkonów, ale także ogrodzeń ogródków.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych