PARTNER PORTALU

Valor Konstancin już w budowie

Real Invest rozpoczął budowę inwestycji Valor Konstancin. Na trzech kondygnacjach budynku znajdzie się 68 mieszkań od 35 do 155 mkw. Część będzie wyposażona w kominki i ogrody zimowe.

Autor: HouseMarket.pl 18 kwietnia 2016 11:24

Valor Konstancin powstanie wśród niskiej, willowej zabudowy, w kwartale między ulicami: Królewską, Mirkowską, Brzozową i Placem Zgody. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się budynki jednorodzinne, nieliczne wielorodzinne oraz kilka zakładów usługowych i sklepów.

Inwestycję zaprojektowano na planie litery C. Budynek składać się będzie z dwóch części: skrzydła zachodniego z wejściem od strony ulicy Królewskiej i Mirkowskiej oraz skrzydła wschodniego z wejściem od ulicy Mirkowskiej. Nad wejściami od strony ulicy Mirkowskiej znajdą się szklane dachy na konstrukcji ze stali nierdzewnej. Pomiędzy wschodnią i zachodnią częścią powstanie patio, dostępne wyłącznie do użytku właścicieli mieszkań.

Na trzech kondygnacjach budynku znajdzie się łącznie 68 mieszkań o metrażu od 35 do 155 mkw. Ich atutami będzie wysokość 2,95 metra oraz duże, trzyszybowe okna. Część dodatkowo zostanie wyposażona w kominki i ogrody zimowe, a mieszkania na parterze posiadać będą przestronne ogródki - największy o powierzchni 440 mkw. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 7035 zł.

W budynku zaprojektowano dwie windy, komórki lokatorskie na każdym piętrze, pomieszczenia na rowery w garażu i dwa lokale usługowe na parterze. W części podziemnej znajdą się miejsca parkingowe oraz pomieszczenia techniczne. Garaż kosztuje 27 tys. zł brutto, komórka lokatorska - 4 tys. zł za mkw., a pomieszczenie na rowery - 3 tys. zł za mkw.

Wśród użytych kolorów w obiekcie przeważać będzie biel i ciepły kolor klinkieru uzupełniony również klinkierowymi, grafitowymi polami podokiennymi. Fragmenty elewacji wyróżnione zostaną silniejszymi akcentami kolorystycznymi w postaci grafitowych opasek wokół grup okien, a uskoki bryły dostosowane zostaną do rosnących w pobliżu dużych świerków.

Dobrana kolorystyka ma harmonijnie się wkomponować do otoczenia również w szerszej skali, m. in. do zabytkowego budynku Starej Papierni.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych