PARTNER PORTALU

Vantage dalej buduje nad Odrą

307 mieszkań o metrażu od 25 do 88 mkw. w sąsiedztwie Odry - to najnowsza inwestycja Vantage Development, IV etap Promenad Wrocławskich. Zakończenie budowy deweloper zaplanował na początek 2017 roku.

Autor: housemarket.pl 01 września 2015 11:37

W ramach inwestycji powstaną trzy pięciokondygnacyjne budynki z szóstym piętrem jako dominantą i podziemnym parkingiem. Mieszkania parterowe oraz na ostatnim piętrze posiadać będą przestronne tarasy – te pierwsze o pow. od 13 do 61 mkw., te drugie o pow. od 5 do 24 mkw. W pozostałych mieszkańcy będą mieli do dyspozycji balkony i loggie. Lokale są oddawane w standardzie deweloperskim. Do dyspozycji mieszkańców deweloper przygotował 210 miejsc postojowych w garażu podziemnym. Na parterze budynków powstaną 24 lokale usługowe.

W lokalach użytkowych powstają restauracje, kawiarnie, małe sklepy, gabinety lekarskie oraz weterynaryjne.

- Bliskość nabrzeża kanału Odry to cenny walor tego miejsca. W naszych planach jest zbudowanie bulwarów, które staną się miejscem spotkań i spacerów dla wrocławian. Urokliwe restauracyjki, puby i kawiarenki, żywy - pełen atrakcji deptak z będą magnesem dla mieszkańców i gości Promenad – Joanna Kubiak, dyrektor Sprzedaży i Marketingu Vantage Development SA.

Ogromnym atutem wybranych mieszkań położonych na ostatnich piętrach jest rozciągający się z nich malowniczy widok na rzekę.

Lokalizacja Promenad Wrocławskich, nowej dzielnicy na Odrą wpisuje się w program rozwoju Wrocławia. Integralną częścią tego pomysłu jest zrealizowanie przez Vantage Development infrastruktury rekreacyjnej zlokalizowanej nad samą rzeką płynnie przechodzącej w poszczególne kwartały mieszkaniowe (np. promenada sportowa).

Wykonawcą IV etapu Promenad jest Aldesa Construcciones S.A. jedna z dziesięciu największych firm budowlanych w Hiszpanii.

Całość unikatowej koncepcji urbanistycznej, na bazie której powstają kolejne kwartały nowej dzielnicy, została opracowana w międzynarodowej pracowni architektoniczno – urbanistycznej INVI, którą kieruje Guy Perry, światowej klasy architekt znany z kompleksowego, nowoczesnego myślenia o przestrzeni publicznej. Pracownia została wyłoniona w wyniku międzynarodowego konkursu architektonicznego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych