PARTNER PORTALU

Vastint może budować mieszkania

Firma Vastint, deweloper powierzchni biurowych i hotelowych rozważa możliwość realizowania także inwestycji mieszkaniowych.

Autor: Housemarket.pl 06 sierpnia 2015 13:58

- Firma Vastint planuje dalszy rozwój działalności na terenie Polski poprzez zakup nowych terenów inwestycyjnych, głównie w dużych miastach regionalnych, oraz realizację kolejnych projektów biurowych, mieszkaniowych i hoteli - tłumaczy Ewa Łydkowska, Marketing Manager w Vastint.

Firma nie chce jednak ujawniać dokładnych planów. - W tym momencie nie możemy jednak informować o szczegółach działań  - dodaje.

Przypomnijmy, firma Vastint planowała zrealizować projekt Portowo w Poznaniu. To duży kompleks mieszkaniowy, w którym to miało powstać nawet 1700 mieszkań. Firma ma zapewnić mieszkańcom dostęp do ważnych usług: edukacji, opieki na dziećmi, służby zdrowia, komunikacji miejskiej, handlu i usług, rekreacji i wypoczynku.

Projekt powstanie na 15-hektarowym terenie zlokalizowanym nad rzeką Wartą, w bezpośredniej bliskości śródmieścia Poznania, przy jednym z najważniejszych węzłów komunikacji miasta - Rondzie Starołęka.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych