PARTNER PORTALU

Ventana: Osiedle dla koneserów piękna

Na obrzeżach Warszawy powstaje osiedle, które bez rozgłosu, w niezwykły sposób przyciąga uwagę koneserów piękna i fanów spokoju.

Autor: HouseMarket.pl 11 maja 2016 12:28

Jedna z największych prywatnych firm deweloperskich z Wielkiej Brytanii buduje na południowej granicy Warszawy luksusowe osiedle. Gotowych jest już 85 domów, a do końca roku powstaną kolejne rezydencje w ramach trzeciego etapu inwestycji, który został sprzedany w pierwszym kwartale 2016 aż w 30 procentach.

Dzięki trasom szybkiego ruchu malowniczy kompleks Ventana leży w odległości zaledwie 15 minut od centrum Warszawy. Luksusowy kompleks 140 wyjątkowych domów zlokalizowany jest w Walendowie, w sąsiedztwie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, Lasów Sękocińskich, stawów i rzeki Utraty.

- To jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji do zamieszkania wokół Warszawy. W odległości 1 km od tras S7 i S8 i blisko autostrady A2. Do lotniska Okęcie i do placu Zawiszy dojedziemy w piętnaście minut. Poza doskonałym położeniem w otoczeniu natury to, co wyróżnia osiedle, to klasyczna architektura i wysoka jakość. Prowadzony przez nas w innych częściach świata program rozwoju pozwala nam dostarczać w naszym portfolio produkty najwyższej jakości - tłumaczy Barnaby Kelham, CEO w UK&European Investments i członek zrządu Westmark Polska.

Wolnostojące rezydencje wykonane są z najwyższej jakości materiałów, posiadają funkcjonalne rozwiązana i dopasowane do indywidualnych potrzeb właścicieli powierzchnie. Przestrzeń wewnątrz budynków zaprojektowało renomowane brytyjskie studio Alexander James Interiors.

Mieszkańcy korzystają z kortu tenisowego, boiska, Club House, parku ze stawami, całodobowej ochrony i monitoringu. Ceny domów są porównywalne z kosztem zakupu trzypokojowego mieszkania w centrum Warszawy i wahają się w przedziale od 1 249 000 zł do 2 100 000 złotych.

Obecnie w sprzedaży są dwa rodzaje rezydencji oraz domy w zabudowie bliźniaczej typ ASCOT o powierzchni 186 mkw. w standardzie deweloperskim, z poddaszem i powierzchnią użytkową liczącą 224 mkw. na działkach od 600 mkw.

Rezydencja BERKELEY o powierzchni 191 mkw. w standardzie deweloperskim wraz z poddaszem daje powierzchnię użytkową liczącą 262 mkw. na działce 1.000 mkw. Największy budynek to rezydencja CHELSEA o powierzchni 233 mkw. w standardzie deweloperskim, która wraz z poddaszem liczy aż 328 mkw. powierzchni użytkowej na działkach od 1078 mkw.

Warunki dewelopera są niezwykle atrakcyjne gdyż, aby zarezerwować dom, należy podpisać umowę rezerwacyjną oraz wpłacić 5 proc. ceny. Po 30 dniach podpisywana jest już umowa notarialna, wraz z którą dokonuje się drugiej wpłaty liczącej 25 proc. wartości zakupu. Dopiero po zakończeniu budowy i oddaniu budynku do użytkowania klient wpłaca pozostałe 70 proc. i następuje przeniesienie własności nieruchomości.

Wraz z zakupem domu lub rezydencji kupujący staje się jedynym właścicielem działki zabudowanej budynkiem oraz współwłaścicielem nieruchomości wspólnej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych