PARTNER PORTALU

VI etap Green Mokotów ma pozwolenie na budowę

Robyg otrzymała pozwolenie na budowę kolejnego etapu inwestycji Green Mokotów, która powstaje u zbiegu ulicy Lubaszki i alei Wilanowskiej. Nowa faza osiedla obejmuje 71 mieszkań oraz 4 lokale usługowe.

Autor: housemarket.pl 08 grudnia 2017 10:30

Projekt będzie się składał z 9 etapów, gdzie łącznie wybudowanych zostanie 660 lokali (636 mieszkań i 24 lokale usługowe). Rozpoczęcie prac konstrukcyjnych w nowym etapie zaplanowane jest na I kwartał 2018. Kolejna faza Green Mokotów - podobnie jak wszystkie inwestycje Robyg - wyposażona będzie w nowoczesny system Smart House w standardzie. Wliczona w cenę mieszkania technologia umożliwia zdalne sterowanie domowymi urządzeniami oraz uzyskanie nawet 30 proc. oszczędności m.in. na rachunkach za prąd.

-  Green Mokotów oferuje także lokale w standardzie premium, które idealnie sprzedają się jako inwestycja, czy też mieszkania na kolejny rozdział życia. W etapie, na budowę którego Grupa otrzymała właśnie pozwolenie, powstanie 71 mieszkań oraz 4 lokale usługowe. Ponadto osiedle znajduje się w jednym z najbardziej atrakcyjnych rejonów stolicy - nieopodal centrum biurowego Warszawy oraz bardzo popularnego kompleksu handlowego - Galerii Mokotów. Kolejnym atutem jest komunikacja – łatwy i szybki dojazd do centrum czy na lotnisko sprawia, że życie w Green Mokotów jest bardzo wygodne. Dodatkowo, projekt otoczony będzie zielenią zaaranżowaną przez specjalistów, co nadaje mu zacisznego charakteru, który pozwala zrelaksować się po intensywnym dniu - mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży Robyg. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych