PARTNER PORTALU

Victoria Dom rusza z drugim etapem Osiedla Classic

Warszawski deweloper wprowadził do oferty 125 mieszkań w ramach drugiego etapu inwestycji Osiedla Classic. Realizacja całego projektu na warszawskiej Białołęce zakłada wybudowanie łącznie 267 lokali.

Autor: HouseMarket.pl 27 maja 2015 17:24

Deweloper Victoria Dom wprowadził właśnie do sprzedaży mieszkania w ramach drugiego etapu Osiedla Classic powstającego na warszawskiej Białołęce. Nowy projekt zakłada realizację czteropiętrowego budynku oferującego łącznie 125 lokali 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych o metrażach od 23 do 70 mkw. Mieszkania są dostępne w programie MdM. Ceny zaczynają się już od 5,5 tys. zł/mkw. Budowa rozpoczęła się już w kwietniu br., a jej zakończenie planowane jest na koniec 2016 r.

Drugi etap Osiedla Classic jest kontynuacją inwestycji wprowadzonej do sprzedaży pod koniec minionego roku, cieszącej się bardzo dużym zainteresowaniem klientów. W ramach pierwszej części projektu zaoferowane zostały 142 mieszkania. Przez pierwszych pięć miesięcy sprzedanych zostało już około 100 lokali. Zakończenie budowy I etapu planowane jest na połowę przyszłego roku. Realizacja całego projektu na warszawskiej Białołęce zakłada wybudowanie łącznie 267 lokali.

Osiedle Classic to inwestycja realizowana w atrakcyjnej zielonej okolicy Warszawy, w pobliżu ulicy Modlińskiej i Mostu Marii Skłodowskiej-Curie. Projekt zakłada budowę dwóch czteropiętrowych budynków wielorodzinnych. Teren osiedla będzie ogrodzony z zielonym patio i terenem rekreacyjnym w środku. Mieszkania dedykowane są głównie osobom rozpoczynającym samodzielne życie oraz rodzinom z dziećmi. Generalnym Wykonawcą jest firma Kalter.

Inwestycja chroniona jest rachunkiem powierniczym. Środki klientów wpłacane na otwarty rachunek powierniczy są uwalniane przez bank po zrealizowaniu kolejnych etapów przedsięwzięcia.

Osiedle Classic II jest  drugim  projektem deweloperskim uruchomionym przez Victoria Dom S.A. w maju br. Niemal równocześnie ruszyła budowa nowego Osiedla Przy Parku, na Targówku przy ul. Rembielińskiej.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych