PARTNER PORTALU

Victoria Dom rusza z nową inwestycją na Targówku

Victoria Dom rozpoczyna sprzedaż mieszkań na Osiedlu Przy Parku. To najnowsza inwestycja dewelopera zlokalizowana w sąsiedztwie Parku Bródnowskiego na warszawskim Targówku. W ofercie znalazło się 127 mieszkań w cenie od 6,4 tys. zł/mkw.

Autor: Housemarket.pl 19 maja 2015 10:05

Inwestycję Przy Parku tworzą trzy ośmiopiętrowe budynki wielorodzinne, w których znajdzie się w sumie 127 mieszkań 2-, 3- oraz 4-pokojowych o powierzchni od 30 do 84 mkw., w tym mieszkania dostępne w programie MdM. Ceny mieszkań na Osiedlu Przy Parku wynoszą od 6,4 do 6,8 tys. zł/mkw. w lokalach o standardowej wysokości do 2,65 metra oraz od 7 do 7,2 tys. zł/mkw. w lokalach o trzymetrowej wysokości.

- Projekt osiedla zakłada możliwość zmiany rozkładów oraz łączenia niektórych mieszkań, by uzyskać metraż zgodny z indywidualnymi oczekiwaniami klientów - mówi Magdalena Rurarz, dyrektor działu sprzedaży i marketingu Victoria Dom S.A. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będzie również 111 miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz funkcjonalne komórki lokatorskie o powierzchni od 3,15 do 5,6 mkw. - Na ostatnich dwóch kondygnacjach mieszkania mają ponadstandardową wysokość - 3 metry. Inwestycję wyróżniają także duże balkony: nawet po 2 lub 3 w niektórych lokalach – dodaje Magdalena Rurarz.

Najnowsza inwestycja Victoria Dom na warszawskim Targówku dedykowana jest przede wszystkim młodym rodzinom, które poszukują mieszkań w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji. Osiedle Przy Parku położone jest przy ulicy Rembielińskiej w odległości zaledwie 100 metrów od przystanków autobusowych i przystanku tramwajowego oraz w bliskiej odległości od planowanej stacji II linii metra.

Deweloper, jako pierwszy, do oferty wprowadził budynek 1, którego budowa już ruszyła w maju. Kolejne dwa budynki będą wprowadzane do sprzedaży sukcesywnie. Zakończenie budowy Osiedla Przy Parku planowane jest na grudzień 2016 roku. Przekazanie lokali ma nastąpić do marca 2017 roku.

Generalnym wykonawcą Osiedla Przy Parku jest BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. Inwestycja chroniona jest rachunkiem powierniczym prowadzonym przez bank PKO BP.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych