PARTNER PORTALU

Victoria Dom rusza z nowym osiedlem. Jest już wykonawca

Warszawski deweloper mieszkaniowy przygotowuje się do uruchomienia nowej inwestycji na terenie dzielnicy Praga. Realizacja budowy w ramach generalnego wykonawstwa została zlecona firmie Łucz-Bud, a jej rozpoczęcie planowane jest w lipcu br.

Autor: HouseMarket.pl 10 czerwca 2016 17:19

Victoria Dom zawarła z firmą Łucz-Bud umowę, której przedmiotem jest wybudowanie w ramach generalnego wykonawstwa Osiedla Verba. Inwestycja będzie realizowana na warszawskiej Pradze przy ulicy Makowskiej. Wartość zleconych zadań w ramach podpisanej umowy przekracza poziom 10 proc. kapitałów własnych spółki.

- W najbliższym czasie wprowadzimy do naszej oferty sprzedażowej kolejną inwestycję mieszkaniową. Osiedle Verba powstanie na warszawskiej Pradze i będzie adresowane do osób szukających mieszkań w bardzo atrakcyjnych cenach. Szczegóły oferty przedstawimy w ciągu najbliższych tygodni – powiedział Waldemar Wasiluk, Wiceprezes Victoria Dom.

Zgodnie z warunkami zawartej umowy przekazanie terenu pod inwestycję nastąpi do 1 lipca br., a wkrótce potem ruszą prace budowlane.

W tym roku Victoria Dom wprowadziła już do sprzedaży dwie nowe inwestycje. Pierwsza z nich to Osiedle Bravo, które powstaje na warszawskiej Woli i dostarczy łącznie 167 mieszkań. Ostatnio oferta spółki została poszerzona o Osiedle Viva Garden 3 powstające na terenie Białołęki, które z kolei dostarczy 91 mieszkań. - Systematycznie wprowadzamy nowe projekty do oferty, co powinno zapewnić nam osiągnięcie w tym roku planowanej sprzedaży na poziomie około 700 mieszkań – dodał Waldemar Wasiluk.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych