PARTNER PORTALU

Victoria Dom rusza z nowym projektem

Warszawski deweloper wprowadził do oferty 116 mieszkań w ramach nowego Osiedla Classic III. Zakończenie projektu realizowanego na Tarchominie w dzielnicy Białołęka planowane jest w sierpniu 2017 r. Ceny lokali w sprzedaży promocyjnej zaczynają się od 5,6 tys. zł/mkw.

Autor: HouseMarket.pl 14 grudnia 2015 13:23

Oferta Victorii Dom jest dobrze przyjmowana przez klientów. W trzecim kwartale br. sprzedaż netto spółki wyniosła 112 mieszkań, co zapewniło jej ósme miejsce wśród wszystkich deweloperów działających na rynku warszawskim.

Deweloper rozpoczął realizację Osiedla Classic III. Nowa inwestycja powstaje na warszawskim Tarchominie, przy ul. Modlińskiej 73. Projekt zakłada realizację czteropiętrowego budynku oferującego łącznie 116 lokali o metrażach od 27 do 74 mkw. Istnieje możliwość łączenia lokali celem uzyskania większych powierzchni. Niemal połowa mieszkań jest dostępna w programie MdM. Ceny lokali w sprzedaży promocyjnej są w przedziale od 5,6 tys. zł/mkw. do 5990 zł/mkw. W ramach projektu przygotowane zostaną także komórki lokatorskie oraz podziemny garaż i zewnętrzne miejsca parkingowe. Tuż obok znajdzie się również plac zabaw. Budowa wystartowała w grudniu br., a jej zakończenie planowane jest w sierpniu 2017 r.

Inwestycja chroniona jest otwartym rachunkiem powierniczym. Wpłacane przez klientów środki są uwalniane przez bank po zrealizowaniu kolejnych etapów przedsięwzięcia. Generalnym Wykonawcą całego projektu jest firma Kalter.

- Inwestycję pod nazwą Osiedle Classic III rozpoczęliśmy w odpowiedzi na zainteresowanie klientów mieszkaniami oferowanymi przez nas w ramach Osiedla Classic, powstającego w pobliżu przy ulicy Przaśnej 16. W ten sposób poszerzyliśmy naszą ofertę w tej bardzo atrakcyjnej części Warszawy – podkreśliła Katarzyna Pietrzak, dyrektor sprzedaży i marketingu Victoria Dom.

Osiedle Classic zostało wprowadzone do sprzedaży mniej więcej rok temu. W maju tego roku ruszył drugi etap tej inwestycji. Realizacja całego projektu przy ul. Przaśnej 16 zakłada wybudowanie łącznie 267 lokali, a licząc razem z nowym projektem Osiedla Classic III (na ul. Modlińskiej 73) będą to 383 mieszkania.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych