PARTNER PORTALU

Victoria Dom startuje z nową inwestycją na warszawskiej Woli

Warszawski deweloper wystartował z budową Osiedla Bravo, które dostarczy łącznie 167 mieszkań. Ceny wybranych mieszkań zaczynały się w przedsprzedaży już od 6399 zł/mkw.

Autor: HouseMarket.pl 19 kwietnia 2016 10:05

Deweloper Victoria Dom rozpoczął realizację Osiedla Bravo. Nowa inwestycja powstaje przy ul. Jana Kazimierza 51 na warszawskiej Woli. Projekt zakłada realizację budynku wielorodzinnego podzielonego na dwie części liczących sześć i osiem pięter. Inwestycja oferuje łącznie 167 mieszkań. Dostępne są lokale jedno, dwu, trzy i czteropokojowe o metrażach od 24 do 64 mkw.

Na każdym piętrze planowane są komórki lokatorskie. Dodatkowe komórki lokatorskie zaprojektowane zostały także w części garażu podziemnego. W ramach inwestycji planowane są również lokale usługowe oraz dodatkowe naziemne miejsca postojowe przeznaczone dla klientów. Budowa wystartowała w II kwartale br., a jej zakończenie planowane jest w ostatnim kwartale 2017 r. Projekt architektoniczny przygotowała spółka HSH Projekty, a wykonawcą jest firma Kalter.

- Osiedle Bravo jest naszą pierwszą inwestycją na warszawskiej Woli. Dotychczas koncentrowaliśmy się na realizacji projektów po prawej stronie miasta, głównie na Białołęce i Targówku. Chcemy poszerzać naszą ofertę także o inne dzielnice popularne wśród klientów zainteresowanych lokalami na rynku pierwotnym. Nowy projekt jest adresowany zarówno dla rodzin, ale także dla singli szukających rozkładowych mieszkań w atrakcyjnej lokalizacji – podkreśliła Katarzyna Pietrzak, dyrektor sprzedaży i marketingu Victoria Dom S.A.

Osiedle Bravo powstaje w świetnie skomunikowanej części Woli z dużą liczbą linii tramwajowych i autobusowych, w odległości zaledwie około 4 km od ścisłego centrum Warszawy. Pomimo lokalizacji w pobliżu głównych ulic jest doskonale odizolowane od hałasu. Dodatkową zaletą jest znajdująca się w pobliżu rozbudowana infrastruktura miejska oferująca mieszkańcom dostęp do placówek publicznych, szkół, przedszkoli, galerii handlowych, restauracji, ale także duża ilość obszarów zielonych takich jak Park Sowińskiego, czy Park Szymańskiego. Inwestycja chroniona jest rachunkiem powierniczym, na który wpłacane są środki klientów.

Zakończenie inwestycji realizowanej na Woli planowane jest w ostatnim kwartale przyszłego roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych