PARTNER PORTALU

Villa Alouette ozdobą wrocławskiego Grabiszynka

Budowana przez Bouygues Immobilier Villa Alouette to składające się z dwóch budynków kameralne osiedle na zielonym wrocławskim Grabiszynku, przy ulicy Rymarskiej.

Autor: HouseMarket.pl 18 lipca 2016 14:18

Czteropiętrowe budynki Villi Alouette mają nowoczesną i prostą formę. Kolorystykę elewacji utrzymano w przyjemnych bielach i szarościach. Dyskretnej dekoracyjności nadają fasadom okładziny imitujące drewno oraz transparentne balustrady balkonów i tarasów.

Z myślą o dzieciach zaprojektowano plac zabaw, a w jednym z budynków specjalną przestrzeń dla rodzica i dziecka – Mały Skowronek.

Spośród 89 mieszkań wybrać można lokale od dwupokojowych do czteropokojowych. Na ostatnich kondygnacjach znajdują się dwupoziomowe z tarasami zaprojektowane tak, by w łatwy sposób można było je zaaranżować według własnego pomysłu.

Bezpieczeństwo mieszkańcom zapewni nowoczesny system monitoringu. Parkowanie samochodów na terenie inwestycji będzie możliwe na stanowiskach naziemnych, jak również w podziemnej hali garażowej.

Bouygues Immobilier oferuje usługę Atelier polegająca na wykończeniu wnętrza pod klucz. Oferta obejmuje między innymi: podłogi, drzwi, glazurę i terakotę, ceramikę, armaturę oraz malowanie ścian.

Villa Alouette powstaje w zielonej, oddalonej od zgiełku miasta okolicy, jednocześnie świetnie skomunikowanej z centrum Wrocławia. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się Park Grabiszyński z siłownią na wolnym powietrzu, a także liczne przedszkola i szkoły, m.in. Centrum Edukacji Międzynarodowej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych