PARTNER PORTALU

Villa Diamante. Mieszkania w pobliżu parku ze stawem

Realizowana przez AS Hajto Villa Diamante jest monumentalnym obiektem, składającym się z parteru oraz czterech pięter. Znajdzie się w nim łącznie 20 lokali. Powstaje we Wrocławiu przy ul. Maślickiej, w pobliżu parku z romantycznym stawem.

Autor: HouseMarket.pl 05 czerwca 2017 11:12

Villa Diamante stanowi okazały obiekt wykończony w nowoczesnym stylu i wzornictwie. Jasna elewacja doskonale kontrastuje z parterem i wierzchołkiem budynku, które wykończone są w ciemnobrązowej tonacji. Dość wysokie okna znajdujące się w pomieszczeniach lokali zapewniają dobrze zbilansowane nasłonecznienie mieszkań, a zieleń wraz ze skwerem na terenie posesji dodają poczucia wyjątkowości.

Dla zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa przyszłym mieszkańcom, w budynku znajduje się garaż podziemny z miejscem postojowym przynależącym do każdego z mieszkań oraz winda przyjazna dla osób niepełnosprawnych.

W ofercie AS Hajto są lokale od jednopokojowych do trzypokojowych o metrażu od 26,51 mkw. do 75,39 mkw. Cena za metr kwadratowy zaczyna się od 5100 zł.

Mieszkania usytuowane na parterze mają bardzo przestronne ogródki o metrażu niekiedy przekraczającym powierzchnię lokalu. Te na kolejnych trzech kondygnacjach posiadają ustawne i ergonomiczne pomieszczenia. W mieszkaniach na poddaszu zadbano o małe skosy, aby powierzchnia użytkowa została wykorzystana w maksymalnym stopniu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych