PARTNER PORTALU

Villa Nobile ma wzięcie

Grupa Robyg sprzedała już ponad 40 proc. mieszkań w pierwszym etapie Villa Nobile. W tej fazie projektu w sprzedaży jest ok. 100 mieszkań o powierzchni od 28 mkw. do 140 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 18 kwietnia 2016 12:11

W połowie kwietnia br. do sprzedaży trafił już drugi etap osiedla z 300 lokalami. Inwestycja zlokalizowana jest w Warszawie w obrębie al. Wilanowskiej i ul. Sarmackiej. Osiedle składać się będzie z ok. 650 mieszkań oraz apartamentów o podwyższonym standardzie. Zakończenie realizacji pierwszego etapu inwestycji zaplanowano na trzeci kwartał 2017.

- Villa Nobile to osiedle dla osób ceniących sobie mieszkanie w niedalekiej odległości od centrum metropolii. Projekt inwestycji zakłada budowę ok. 650 przestronnych mieszkań o funkcjonalnych rozkładach. Założenie architektoniczne Villa Nobile jest zgodne z najnowszymi trendami i odpowiada współczesnym wzorcom osiedli mieszkaniowych – powiedział Oscar Kazanelson, przewodniczący rady nadzorczej Robyg.

Apartamenty Villa Nobile wyróżniają się bliskością wysoko rozwiniętej infrastruktury miejskiej. Znajdują się tutaj szkoły, przedszkola oraz liczne lokale usługowe i miejsca do rekreacji. W pobliżu znajdują się też nowoczesne baseny, centra fitness czy boiska.

Ciekawa forma architektoniczna osiedla, spójna zabudowa inwestycji oraz atrakcyjnie zaaranżowana zieleń są największymi zaletami projektu. Osiedle Villa Nobile to prestiż w najlepszym wydaniu – szlachetne połączenie surowości kamienia z ciepłem drewna nadaje projektowi niezwykłej elegancji.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych