PARTNER PORTALU

Villa Nobile - nowa inwestycja Robyga

W nadchodzący weekend nastąpi premiera nowego osiedla grupy Robyg na warszawskim Wilanowie - apartamenty Villa Nobile. Przy ul. Sarmackiej powstanie ok. 650 lokali o powierzchni od 28 mkw. do 140 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 15 stycznia 2016 11:49

W pierwszej fazie projektu zostaną wprowadzone do sprzedaży 172 mieszkania oraz apartamenty o podwyższonym standardzie z obszernymi tarasami. Ponadto w dniach 16 i 17 stycznia 2016 deweloper zaprasza na dni otwarte swoich warszawskich osiedli.

Zainteresowani zapoznają się z ofertą specjalnych promocji cenowych – mieszkania od 5700 zł/mkw. Odwiedzający biura sprzedaży na Mokotowie, Wilanowie, Bemowie, Woli i Ursusie w godzinach 10-15 będą mieli także możliwość skorzystania z doradztwa kredytowego i porad architektów wnętrz.

W ofercie znajdują się zarówno lokale kwalifikujące się do programu Mieszkanie dla Młodych, jak i ekskluzywne apartamenty o podwyższonym standardzie w metrażach od 28 mkw. do 150 mkw.

Osiedla Robyg wyposażone są w usługę Smart House umożliwiającą zdalne sterowanie zużyciem energii elektrycznej i cieplnej oraz systemem bezpieczeństwa. W trakcie dni otwartych zostaną zaprezentowane kolejne etapy warszawskich inwestycji.

- Dla osób poszukujących mieszkania w stolicy, apartamenty Villa Nobile są kolejną propozycją do rozważenia. Warto zaznaczyć, że o wyborze mieszkania przesądza nie tylko cena, ale również infrastruktura, wysoka jakość wykończenia czy poziom bezpieczeństwa. Właśnie z tego względu skupiamy się na projektowaniu osiedli z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców - mówi Oscar Kazanelson, przewodniczący rady nadzorczej spółki Robyg.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych