PARTNER PORTALU

Villa Regalo zapewni kameralność wśród miejskich atrakcji

Budowana przez Toscany Invest Villa Regalo zapewni swoim mieszkańcom kameralność oraz swobodny dostęp do atrakcji warszawskiej Pragi Południe. Mieszkania liczą od 26,68 mkw. do 125,18 mkw. Inwestycja realizowana jest w podwyższonym standardzie wykończenia.

Autor: HouseMarket.pl 17 czerwca 2016 09:29

Toscany Invest buduje Villę Regalo przy ul. Biskupiej 8 w Warszawie. Przy parterowych mieszkaniach deweloper zaplanował ogródki lokatorskie. Wiele lokali na wyższych kondygnacjach posiada przestronne balkony i loggie.

Do każdego przyporządkowane jest miejsce w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska. Garaż kosztuje 30 tys. zł, a boks rowerowy – 3800 zł za metr kwadratowy. W holu na parterze przewidziane są lustra naturalne klejone do ściany.

Teren osiedla będzie zamknięty z bramą wjazdową sterowaną pilotem oraz furtką wejściową. Przy wejściach do budynku położony zostanie granit płomieniowany. Na opasce wokół Villi Regalo przewidziano grys biały. Wyjścia z mieszkań do ogródków wykończono szarymi płytami chodnikowymi.

Na działce przy frontowym ogrodzeniu i przy wejściach do budynku planowana jest zieleń średniowysoka. Na płycie garażu - trawnik. Przy ogrodzeniu terenu deweloper zaplanował nasadzenia drzew typu: wiśnie piłkowane, graby kolumnowe i surmie.

Ogródki odgrodzone między sobą zostaną ogrodzeniem systemowym panelowym, z elementów ocynkowanych i malowanych proszkowo.

Przestronne tereny zielone wokół inwestycji wraz ze ścieżkami do joggingu doskonale uzupełnią się z zieloną strefą wspólną na terenie osiedla. W najbliższej okolicy znajdują się m.in.: basen, siłownie, kluby fitness, szkoły językowe.

Toscany Invest planuje zakończyć inwestycję w czwartym kwartale 2017 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych