PARTNER PORTALU

Villa Zielona. Nowa inwestycja w starych Gliwicach

Realizowana przez OPI Invest Villa Zielona to ekskluzywne apartamenty o wysokim standardzie w świetnej lokalizacji w Gliwicach. Villa ma kameralny charakter, położona jest na ogrodzonej posesji z terenem zielonym oraz własnymi miejscami postojowymi.

Autor: HouseMarket.pl 30 marca 2017 09:46

Villa Zielona to 12 apartamentów położonych na trzech poziomach o powierzchniach od 28,89 mkw. do 78,51 mkw. Ceny za metr kwadratowy wahają się między 4400 zł a 4800 zł. Wszystkie apartamenty posiadają obszerne balkony. Te na parterze mają taras oraz prywatne ogrody. Na wszystkich poziomach istnieje możliwość połączenia apartamentów w jeden przestronny penthouse z co najmniej dwoma obszernymi balkonami, bądź dwoma tarasami i ponad 160-metrowym ogrodem.

W poziomie parteru znajduje się osiem garaży z automatycznymi bramami. Na zewnątrz zaprojektowano dodatkowo miejsca postojowe prywatne z opcją wykupienia oraz kilka wspólnych dla gości.

Inwestycja zaprasza do wnętrza ekskluzywnie wykończonym obszernym holem. W budynku zapewniono przestronne komórki lokatorskie. Opcjonalnie jest możliwa instalacja klimatyzacji oraz rolet na wyższych piętrach.

Na posesji zaprojektowano też teren zielony do użytku wspólnego przez mieszkańców apartamentowca oraz instalację oświetlenia zewnętrznego. Wjazd otwiera furtka z zamkiem kodowym i domofonem oraz brama wjazdowa z elektrycznym napędem.

Istotnym atutem Villi jest jej położenie – otoczenie nieruchomości jest w pełni zagospodarowane, z dużym udziałem zieleni. Dojazd do nieruchomości zapewnia istniejąca gminna droga asfaltowa (ul. Zielona – boczna Kozielskiej). Ulica Zielona jest ulicą ślepą z dopuszczonym ruchem wyłącznie w celu dojazdu do nieruchomości. Stoją przy niej głównie domy jednorodzinne z ogrodami.

Do posesji przylegają z dwóch stron chodniki. Od strony południowej nieruchomość graniczy na całej długości z sąsiednim prywatnym ogrodem. Okolica jest cicha i spokojna, a mimo to zapewniony jest szybki dostęp do infrastruktury miejskiej poprzez sąsiedztwo osiedla Waryńskiego. Centrum miasta znajduje się w zasięgu pięciu minut jazdy samochodem.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych