PARTNER PORTALU

Ville Bonaparte. Klimatyczne mieszkania pod Poznaniem

Ville Bonaparte w Rokietnicy, osiedle GN Group to 14 kameralnych, trzykondygnacyjnych willi wielorodzinnych. O ich atrakcyjności decydują m.in. duże przeszklenia oraz oszczędna architektura i odpowiadająca jej naturalna stonowana kolorystyka.

Autor: HouseMarket.pl 17 października 2016 14:22

Osiedle Ville Bonaparte zlokalizowane jest w Rokietnicy, przy ul. Trakt Napoleoński niedaleko centrum miejscowości oraz zjazdu z trasy ekspresowej S11.

Cały projekt składa się z 168 mieszkań. Budynki otoczone zielenią posiadają trzy kondygnacje naziemne wraz z parterem bez podziemia. Osiedle będzie mieć oświetlone ścieżki, przydomowe ogrody oraz plac zabaw dla dzieci. Powstawać ma w trzech etapach. Pierwsze mieszkania deweloper – GN Group chce oddać do użytku latem 2017 roku. Lokale kwalifikują się do programu Mieszkanie dla Młodych.

Miejscowość Rokietnica cieszy się licznymi szlakami rowerowymi, bliskością lasów i pól. W sąsiedztwie osiedla jest stadnina koni, a w odległości zaledwie kilku kilometrów od inwestycji znajdują się Tarnowskie Termy oraz Jezioro Kierskie z pełną infrastrukturą.

Dogodne położenie na uboczu zapewnia spokój, ale z drugiej strony umożliwia szybki i wygodny dojazd do Poznania i okolic. Inwestycja oddalona jest tylko 5 km od granic Poznania i 18 km od jego centrum.

W niewielkiej odległości znajdują się: szkoła i przedszkole. Pełna infrastruktura handlowo-usługowa Rokietnicy jest w zasięgu krótkiego spaceru. Dojście do stacji kolejowej zajmie tylko 10 minut.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych