PARTNER PORTALU

Vista Mokotów gotowa na przyjęcie mieszkańców

Inwestycja Vista na warszawskim Mokotowie, przy ulicy Woronicza 33 uzyskała prawomocne pozwolenie na użytkowanie. Przyszli mieszkańcy mogą już odbierać klucze.

Autor: housemarket.pl 24 stycznia 2018 09:30

- W Viście postawiliśmy na komfort mieszkańców. Wysokiej jakości materiały, ciekawe wykończenie części wspólnych, elegancka recepcja oraz przemyślany dziedziniec z małą architekturą, możliwość ładowania aut elektrycznych - to tylko niektóre cechy wyróżniające tą inwestycję - mówi Arie Koren, CEO Okam. - Budynek jest w pełni dostosowany dla osób niepełnosprawnych. To ma być wygodny dom dla wszystkich mieszkańców - dodaje. 

Na specjalną uwagę zasługuje Klub Mieszkańca. To ok. 70 metrowe pomieszczenie przystosowane do spędzania czasu wolnego. Podzielone jest na trzy strefy: jedną z telewizorem, kanapami, maszyną do popcornu, drugą ze stołem do czterech gier: bilardu, cymbergaja, piłkarzyków i tenisa oraz trzecią z dużym stołem, przy którym znajdzie się miejsce dla 10-12 osób. Klub dysponuje własnym zapleczem kuchennym. To miejsce do wspólnego spędzanie czasu z sąsiadami lub na zorganizowanie prywatnej imprezy czy rodzinnej uroczystości.

Apartamenty Vista Mokotów wyróżnia znakomita lokalizacja. Zaciszna część ul. Woronicza (w okolicy ul. Etiudy Rewolucyjnej) położona jest w sąsiedztwie rozległych terenów zielonych i rekreacyjnych oraz w pobliżu rozbudowanej infrastruktury miejskiej. Taka lokalizacja stwarza komfortowe warunki mieszkania. Odpoczynek i relaks gwarantują niedaleko położone Pola Mokotowskie lub bardziej kameralne, zielone patio dostępne tylko dla mieszkańców. Pobliskie szkoły, sklepy, kino czy centrum biurowe pozwalają cieszyć się z miejskiego życia i ograniczyć czas dojazdów.

Można skorzystać jeszcze z dostępnych mieszkań w przedziale od 55 do 162 metrów kwadratowych, których ceny zaczynają się od 7 400 zł za mkw. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych