PARTNER PORTALU

Vitalia II we Wrocławiu. Można kupować mieszkania

W najbliższych tygodniach ruszy budowa osiedla Vitalia, natomiast już teraz osoby zainteresowane kupnem mieszkania mogą wziąć udział w przedsprzedaży. W drugim etapie wrocławskiego osiedla większość mieszkań ma trzy pokoje.

Autor: housemarket.pl 11 października 2017 12:52

Przedsprzedaż potrwa do 28 października. Kupujący mają teraz okazję wybierać spośród pełnej oferty mieszkań w drugim etapie osiedla na wrocławskiej Klecinie, którego pierwsza odsłona jest hitem w ofercie Ronson Development. W Vitalii I do sprzedania pozostało już zaledwie 30 ze 139 lokali.

Układ mieszkań w Vitalii II jest ukłonem szczególnie w stronę rodzin. Spośród 83 lokali aż 50 ma trzy pokoje.

– Chcieliśmy spełnić oczekiwania klientów, dlatego w drugim etapie osiedla Vitalia architekci zaplanowali więcej mieszkań trzypokojowych. To na nie jest w tym miejscu największy popyt, ponieważ klienci szukają w tej okolicy docelowego mieszkania dla rodziny – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Mieszkania trzypokojowe (53-70 mkw) w drugim etapie osiedla Vitalia można kupić już za 321 tys. zł. Lokale dwupokojowe (39-55 mkw) dostępne są od 242 tys. zł. Na wrocławskiej Klecinie Ronson oferuje również dwukondygnacyjne antresole z tarasami (75-110 mkw), podzielone na trzy lub więcej pokoi. Ich ceny zaczynają się od 411 tys. zł.

Budowa Vitalii II ruszy w najbliższych tygodniach – Ronson finalizuje wybór generalnego wykonawcy inwestycji. Z ofertą lokali zapoznać się można w nowym biurze sprzedaży przy ul. Kabaczkowej 1.

 Pierwsi mieszkańcy odebrali klucze

Pod koniec września Ronson Development uzyskał pozwolenie na użytkowanie pierwszego etapu osiedla Vitalia i zaczął przekazywać mieszkania nowym właścicielom. Do końca września klucze odebrali nabywcy 45 ze 139 lokali. Osoby zainteresowane zakupem mieszkania w drugim etapie mogą więc na własne oczy przekonać się, jak wyglądają gotowe budynki w inwestycji Ronsona, jaki jest standard wykończeń i otoczenie obiektów. W ciągu kilku tygodni przy osiedlu powstanie też pierwszy plac zabaw.

Po ukończeniu wrocławskiej inwestycji do dyspozycji lokatorów będą m.in. plenerowa siłownia, plac zabaw czy samoobsługowa stacja rowerowa.

Bogata infrastruktura

Osiedle Vitalia zlokalizowane jest przy ul. Jutrzenki. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się m.in. apteka, basen, Centrum Handlowe Bielany, gabinety lekarskie, przedszkole, żłobek, szkoła oraz liczne sklepy i szpital. Osiedle zapewnia sprawny dostęp do terenów zielonych, takich jak Park Kleciński, Park Grabiszyński czy Park Południowy. Od jesieni ubiegłego roku wrocławianie mogą też korzystać z mostu nad Ślęzą, który połączył ul. Racławicką z  al. Piastów. Dzięki temu dojazd mieszkańców południowo-wschodniego Wrocławia do centrum miasta zajmuje zaledwie 15 minut. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych