PARTNER PORTALU

Viva Garden 2 rośnie w szybkim tempie

Victoria Dom chwali się postępami prac na budowie osiedla Viva Garden 2 na Białołęce. Deweloper udostępnił zdjęcia z budowy.

Autor: HouseMarket.pl 02 lutego 2016 10:15

Viva Garden 2 położone jest przy ulicy Bałołęckiej 253 w Warszawie. Osiedle powstało przede wszystkim z myślą o młodych osobach i rodzinach. Można więc liczyć na wsparcie w ramach programu MdM. Pięć budynków wielorodzinnych w niskiej zabudowie otoczą ogrody. Cała inwestycja składa się z niemal 140 lokali mieszkalnych od 25 do 80 mkw. Deweloper umożliwia również zmianę aranżacji oraz łączenie mieszkań.

Budynki posiadają cztery naziemne kondygnacje oraz parking podziemny dla mieszkańców. Istotne znaczenie dla przyszłych właścicieli ma także fakt, że Viva Garden 2 zapewni odrębną własność gruntu.

Osiedle będzie ogrodzone i zamykane solidną bramą. Przewidziano prywatną drogę wewnątrz oraz aranżację przestrzeni do wypoczynku, rekreacji i zabawy. Inwestycja chroniona jest rachunkiem powierniczym. Pieniądze przyszłych mieszkańców są wpłacane na otwarty rachunek powierniczy i dopiero wraz z postępem prac kolejne transze uwalnia bank.

Rozpoczęta w czwartym kwartale 2015 roku budowa, zakończy się w czwartym kwartale 2016 roku. Generalnym wykonawcą osiedla jest spółka Łucz-Bud.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych