PARTNER PORTALU

Volumetric buduje apartamenty na Ursynowie

Volumetric i RK Investment już wkrótce rozpoczną budowę nowego osiedla na warszawskim Ursynowie. W projekcie powstanie 214 mieszkań i apartamentów w cenie od 8 do 12,5 tys. zł za mkw.

Autor: HouseMarket.pl 07 grudnia 2015 12:31

Budynki będą miały od pięciu do dziewięciu pięter i dwukondygnacyjny parking podziemny. Powstanie w nich 214 mieszkań w cenach od ok. 8 do 12,5 tys. zł. Budowa ruszy lada dzień, skończy się wiosną 2017 r.

Osiedle będą tworzyć trzy budynki o zróżnicowanej wysokości – od 5 do 9 pięter, w których łącznie znajdzie się ok. 214 mieszkań. Ich oferta jest bardzo różnorodna: od 1- do 5- pokojowych, w tym dwupiętrowe apartamenty, o powierzchni do 30 do 130 mkw. Wszystkie wyposażone są w balkony lub tarasy, te spośród nich, które położone są na parterach, mają dostęp do ogródków o powierzchniach nawet do 195 mkw. Parter budynku „B”, położonego najbliżej ulicy, przeznaczony jest w znacznej mierze na lokale usługowe.

Wjazd do garażu podziemnego znajduje się od wschodniej strony Osiedla, bezpośrednio z ulicy Przy Bażantarni. Do każdego mieszkania Volumetric zapewnia miejsce postojowe oraz komórkę lokatorską, zlokalizowane one będą w garażu podziemnym. Istnieje możliwość dokupienia drugiego miejsca do parkowania.
 
Budynki wyposażone będą w windy oraz pomieszczenia do przechowywania wózków i rowerów, do dyspozycji najmłodszych mieszkańców będzie plac zabaw. Osiedle będzie przystosowane do monitoringu i ochrony, mieszkania posiadać będą wideofony, a lokale położone na parterze będą mieć okna antywłamaniowe.

Lokale oddawane będą jako mieszkania deweloperskie (bez elementów wykończeniowych), przy czym istnieje możliwość zlecenia wykończenia mieszkania „pod klucz”. Wraz z nimi inwestor sprzedaje prawo własności gruntu (co oznacza brak wysokich opłat za wieczyste użytkowanie gruntu).

Całe osiedle powstanie w jednym etapie, a w momencie jego zasiedlania cała infrastruktura i zagospodarowanie terenu inwestycji będą ukończone i oddane do dyspozycji mieszkańcom. Wpłaty klientów gromadzone będą na indywidualnych rachunkach powierniczych prowadzonych przez bank współfinansujący budowę inwestycji. Deweloper oferuje ppłatność w systemie 10/90, więc zasadniczą część ceny kupujący mieszkanie wnoszą po zakończeniu prac budowlanych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych