PARTNER PORTALU

W Art City mieszka się z kulturą za ścianą

Ekopark wprowadził do sprzedaży pierwszy etap krakowskiego Art City, osiedla, które łączy dobrą architekturę ze współczesną sztuką. Artystyczne inspiracje pojawią się na korytarzach, holach i przy wejściach do mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 18 maja 2016 11:14

 Nowoczesny i minimalistyczny w swojej stylistyce projekt został stworzony przez pracownię architektoniczną Artur Jasiński i Wspólnicy. Zarówno części wspólne, jak i układy poszczególnych mieszkań, odznaczają się nowoczesnością i ergonomią użytkowania.

Elementami wyróżniającymi inwestycję są: elegancka i stylowa kolorystyka elewacji, atrakcyjne duże loggie i wyjątkowo staranna aranżacja wnętrz budynków, zarówno holi i korytarzy, jak i efektownych rozwiązań przy wejściach do każdego z mieszkań.

W dziesięciopiętrowym budynku mieści się 97 lokali mieszkalnych o powierzchni od 28 do 78 mkw. w układach od jednego do czterech pokoi. 

Wysokość pomieszczeń - w zależności od kondygnacji wynosi od 260 do 280 cm. Koszt metra kwadratowego waha się od 6600 do 8155 zł. W ramach pierwszego etapu deweloper zaprojektował 95 indywidualnych miejsc postojowych w dwukondygnacyjnym parkingu. Tylko teraz cena miejsca postojowego obniżona została o 15 tys. zł

Jednym z największych atutów osiedla jest jego lokalizacja. Art City powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum Krakowa – przy zbiegu Alei Pokoju i ul. Fabrycznej. Atrakcyjne położenie na Grzegórzkach – świetnie skomunikowanej części Krakowa – pozwala na sprawny dostęp do naukowej, handlowej i kulturalnej oferty miasta.

Oddanie do użytkowania przewidziano na trzeci kwartał 2017 r.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych