PARTNER PORTALU

W Gdańsku powstaje Myśliwski Stok

Na budowanym przez Polservice Development osiedlu powstanie 600 lokali mieszkalnych i trzy handlowo-usługowe. Mieszkania – od dwupokojowych do czteropokojowych będą mieć powierzchnię od 35 do 98 mkw. Obejmie je program Mieszkanie dla Młodych.

Autor: HouseMarket.pl 26 lutego 2016 13:12

Myśliwski Stok obejmuje 14 budynków czterokondygnacyjnych wyposażonych w windy. Powstają przy ul. Myśliwskiej, w pobliżu osiedla Morena. Na osiedlu będzie 600 lokali mieszkalnych i trzy lokale handlowo-usługowe. Mieszkania – od dwupokojowych do czteropokojowych będą mieć powierzchnię od 35 do 98 mkw.

Pierwszych siedem budynków deweloper już sprzedał. W sprzedaży są lokale w czterech blokach, w tym budynek nr 9 jest w trakcie realizacji.

W przyziemnych kondygnacjach zaprojektowano indywidualne garaże oraz piwnice. Konstrukcja obiektów jest monolityczna. Fundamenty żelbetowe wylewane na mokro, a ściany zewnętrzne osłonowe wykonane z pustaków ceramicznych Porotherm. Wnętrze wykończone jednowarstwowymi tynkami gipsowymi.

Bloki mają dach mansardowy, pokryty dachówką betonową barwioną w masie i częściowo blachą powlekaną. Balkony i tarasy wyłożone są płytkami mrozoodpornymi typu gres, podobnie – posadzki na klatce schodowej. Budynek wyposażony będzie w instalację telewizji kablowej oraz telefoniczną. Mieszkania są dostępne w programie Mieszkanie dla Młodych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych