PARTNER PORTALU

W Knurowie powstało nowe osiedle

W Knurowie przy ulicy wiosennej powstanie nowoczesny trzykondygnacyjny budynek mieszkalny. Łącznie dostępnych będzie trzydzieści mieszkań.

Autor: housemarket.pl 28 listopada 2017 13:27

Zespół zabudowy wielorodzinnej w Knurowie przy ul. Wiosennej należy do jednych z większych inwestycji mieszkaniowych w tej części Knurowa. Ulica Wiosenna ma bardzo dobry dostęp do drogi krajowej ulicy Rybnickiej (relacji Gliwice-Rybnik), a także autostrady A4 oraz do centrum Knurowa.

Na działce zaprojektowano dwa 3-kondygnacyjne budynki wielorodzinne. Każdy z budynków mieści 30 mieszkań o różnej wielkości: od przestronnej kawalerki o powierzchni 45 mkw aż po wielopokojowe mieszkania o powierzchni 89 mkw. Mieszkania na parterze mają indywidualnie wydzielone ogródki przydomowe o różnych powierzchniach, niektóre nawet ponad 250 mkw. Wszystkie mieszkania mają zapewnione zadaszone przestronne tarasy na których zmieszczą się stół ogrodowy z krzesłami. Dzięki temu wszyscy mieszkańcy będą mogli korzystać nie tylko z wnętrza, ale również z możliwości wyjścia na zewnątrz bezpośednio z mieszkania. Mieszkania na 3-ciej kondygnacji znajdują się częsciowo w poddaszu - stąd będą w nich widoczne ukośne płaszczyzny dachu.
Przyjęto układ klatkowo - korytarzowy po 5 mieszkań na kondygnację. Klatkę schodową wydzielono drzwiami ze względów akustycznych i termicznych.

Zagospodarowanie terenu zakłada realizację parkingu dla mieszkańców oraz gości, a także wiat rowerowych w celu zapewnienia możliwości parkowania nie tylko samochodów, ale również rowerów. Znaczna część terenu za budynkami została przeznaczona na zieleń na potrzeby rekreacyjne mieszkańców.Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych