PARTNER PORTALU

W kompleksie Cztery Wieże powstają mieszkania z widokiem na park

Cztery Wieże w Katowicach to jeden z największych kompleksów mieszkalno-usługowych na Śląsku. Na wspólnej, trzykondygnacyjnej podstawie docelowo staną cztery niezależne 15-piętrowe budynki mieszkalne. Sprzedaż mieszkań trzeciego etapu kompleksu ruszy na początku kwietnia.

Autor: housemarket.pl 30 marca 2015 18:21

Na parterze znajdzie się docelowo aż 6,5 tys. mkw. powierzchni komercyjnej,  z przeznaczeniem pod lokale handlowe, gastronomiczne, usługowe lub biura. W jednym z lokali w Wieży B powstanie nawet supermarket „Piotr i Paweł”. Na poziomie „-1”, „0” i „+1” przewidziano 640 miejsc postojowych.  Pozostałe poziomy – od 2 do 15 piętra to już same mieszkania i apartamenty.

Activ Investment realizuje swoją inwestycję etapami. Pierwsza z Wież – Wieża A – jest już zamieszkała od 2014 r. Wieża B, obecnie jest wykańczana i zostanie oddana do użytku pod koniec bieżącego roku.

-  Na 128 mieszkań zostało nam już tylko 26 wolnych lokali. Cieszą się one dużym zainteresowaniem, stąd też decyzja o wprowadzeniu do oferty kolejnego etapu inwestycji właśnie teraz - mówi Monika Wilk-Dzieciaszek, dyrektor sprzedaży w katowickim oddziale Activ Investment.

W Wieży C znajdą się 132 mieszkania o bardzo zróżnicowanych powierzchniach: od 19,85 do 100,73 mkw.

- Najwięcej jednak wybudowanych zostanie mieszkań jedno i dwupokojowych – mówi Monika Kudełko z działu marketingu Activ Investment.

Każde z mieszkań posiadać będzie balkon albo taras (największy z nich o powierzchni aż 121,5 mkw.). Wszystkie balkony i tarasy są wliczone w cenę mieszkania, która wahać się będzie od 4,5 tys. zł do
4,9 tys. zł /mkw.

Podobnie jak w wcześniejszych Wieżach, wszystkie lokale wyróżniają się doskonałą funkcjonalnością i ustawnością a także bardzo dobrym doświetleniem.  Będzie można do nich dojechać cichobieżnymi windami, które sięgają aż do poziomu „-1” i „1”, gdzie usytułowane są miejsca postojowe.

Budowa Wieży C ruszy w lipcu 2015 r. i zakończy się w 2017 r.

Przy wyborze mieszkania liczy się nie tylko przystępna cena i dobra komunikacja, równie ważne jest otoczenie. Z okien każdego budynku projektu Cztery wieże rozciąga się widok albo na „zielone płuca Katowic” czyli Park Śląski, albo na zielone Załęże ze stawem Maroko.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych