PARTNER PORTALU

W kompleksie Cztery Wieże powstają mieszkania z widokiem na park

Cztery Wieże w Katowicach to jeden z największych kompleksów mieszkalno-usługowych na Śląsku. Na wspólnej, trzykondygnacyjnej podstawie docelowo staną cztery niezależne 15-piętrowe budynki mieszkalne. Sprzedaż mieszkań trzeciego etapu kompleksu ruszy na początku kwietnia.

Autor: housemarket.pl 30 marca 2015 18:21

Na parterze znajdzie się docelowo aż 6,5 tys. mkw. powierzchni komercyjnej,  z przeznaczeniem pod lokale handlowe, gastronomiczne, usługowe lub biura. W jednym z lokali w Wieży B powstanie nawet supermarket „Piotr i Paweł”. Na poziomie „-1”, „0” i „+1” przewidziano 640 miejsc postojowych.  Pozostałe poziomy – od 2 do 15 piętra to już same mieszkania i apartamenty.

Activ Investment realizuje swoją inwestycję etapami. Pierwsza z Wież – Wieża A – jest już zamieszkała od 2014 r. Wieża B, obecnie jest wykańczana i zostanie oddana do użytku pod koniec bieżącego roku.

-  Na 128 mieszkań zostało nam już tylko 26 wolnych lokali. Cieszą się one dużym zainteresowaniem, stąd też decyzja o wprowadzeniu do oferty kolejnego etapu inwestycji właśnie teraz - mówi Monika Wilk-Dzieciaszek, dyrektor sprzedaży w katowickim oddziale Activ Investment.

W Wieży C znajdą się 132 mieszkania o bardzo zróżnicowanych powierzchniach: od 19,85 do 100,73 mkw.

- Najwięcej jednak wybudowanych zostanie mieszkań jedno i dwupokojowych – mówi Monika Kudełko z działu marketingu Activ Investment.

Każde z mieszkań posiadać będzie balkon albo taras (największy z nich o powierzchni aż 121,5 mkw.). Wszystkie balkony i tarasy są wliczone w cenę mieszkania, która wahać się będzie od 4,5 tys. zł do
4,9 tys. zł /mkw.

Podobnie jak w wcześniejszych Wieżach, wszystkie lokale wyróżniają się doskonałą funkcjonalnością i ustawnością a także bardzo dobrym doświetleniem.  Będzie można do nich dojechać cichobieżnymi windami, które sięgają aż do poziomu „-1” i „1”, gdzie usytułowane są miejsca postojowe.

Budowa Wieży C ruszy w lipcu 2015 r. i zakończy się w 2017 r.

Przy wyborze mieszkania liczy się nie tylko przystępna cena i dobra komunikacja, równie ważne jest otoczenie. Z okien każdego budynku projektu Cztery wieże rozciąga się widok albo na „zielone płuca Katowic” czyli Park Śląski, albo na zielone Załęże ze stawem Maroko.

 

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych