PARTNER PORTALU

W Łodzi powstaje osiedle z jednym z największych w Polsce prywatnych terenów sportowo-rekreacyjnych

Ruszyła budowa trzeciego etapu osiedla domów jednorodzinnych i apartamentów Brzozowa Aleja 2 w Łodzi. Do wiosny 2016 r. powstanie 20 nowych domów w metrażach od 80 do 120 mkw.

Autor: housemarket.pl 05 maja 2015 14:05

Brzozowa Aleja 2 to osiedle domów jednorodzinnych i apartamentów położone w  dzielnicy Łódź-Widzew, w otoczeniu lasów i Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich.

– Osiedle Brzozowa Aleja 2 zostało najwyżej ocenioną inwestycją w województwie łódzkim – mówi Agnieszka Wróbel, dyrektor sprzedaży Tree Development Group. Osiedle wyróżnia się jednym z największych w Polsce prywatnych obszarów sportowo-rekreacyjnych. Na powierzchni blisko 5 tys. mkw. znajdują się m.in. w pełni wyposażone place zabaw, boisko, ścieżka do spacerów i joggingu oraz miejsce na grilla. W ukończonym I i II etapie osiedla pozostało tylko kilka wolnych lokali. Coraz więcej osób decyduje się również na zakup domu w III etapie, którego budowa dopiero się rozpoczyna. Minimalny koszt zakupu domu wynosi ok. 360 tys. zł.

– Sprzedaliśmy już blisko 40 proc. domów w czasie przedsprzedaży. To ostatnia szansa na skorzystanie z promocyjnej oferty – dodaje Agnieszka Wróbel.

Generalnym wykonawcą III etapu osiedla została firma ZRB Lasota, która od ponad 20 lat kompleksowo realizuje inwestycje budowalne, w tym m.in. mieszkaniowe - jedno i wielorodzinne, przemysłowe, obiekty użyteczności publicznej i prywatne. W ramach podpisanej umowy generalny wykonawca kompleksowo wybuduje III etap osiedla Brzozowa Aleja 2, w tym 20 budynków mieszkalnych w metrażach od 80 do 120 mkw., drogi i parkingi, tereny rekreacyjno-sportowe oraz sieci i przyłącza mediów. Planowane zakończenie budowy to wiosna 2016 roku.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych