PARTNER PORTALU

W Miasteczku Symfonia najpierw pojawi się Mozart

Realizowane przez firmę Klondaik Miasteczko Symfonia to kompleks dwóch budynków mieszkalnych w zabudowie wielorodzinnej. Jako pierwszy powstanie budynek Mozart, składający się  84 mieszkań wraz z apartamentami typu penthouse i sześcioma lokalami usługowymi.

Autor: HouseMarket.pl 03 października 2016 16:04

Osiedle Symfonia powstaje w Warce. W budynku Mozart przy ul. Spółdzielczej znajdą się apartamenty typu penthouse o wielkości od 40 mkw. do 80 mkw. Lokale dostępne są także w programie Mieszkanie dla Młodych.

Układ przestrzenny osiedla pozwoli na stworzenie miejsc idealnych dla integracji mieszkańców takich, jak wewnętrzne zielone patio z placem zabaw dla dzieci. Dzięki funkcjonalnym rozkładom mieszkań i dwukondygnacyjnej hali garażowej, powstanie wygodne miejsce do mieszkania. Na terenie osiedla dostępne będą też dodatkowe miejsca parkingowe dla gości.

Miasteczko Symfonia zostanie zabezpieczone ogrodzeniem systemowym oraz kutym spawanym o prestiżowym wyglądzie. Furtki wejściowe deweloper – Klondaik wyposaży w nowoczesne domofony z panelami wideo.

Miasteczko Symfonia położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie szkół podstawowych i boiska. W niedalekiej odległości od osiedla znajdują się m.in. przedszkole i punkty handlowe.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych