PARTNER PORTALU

W Mirabelkowej Alei konie pasą się za oknami

Mirabelkowa Aleja to nowe osiedle zlokalizowane w lubianym przez łodzian rejonie - Złotnie: niska zabudowa, niewielki ruch samochodowy i konie pasące się za oknami.

Autor: HouseMarket.pl 19 maja 2016 14:46

Na osiedlu budowanym przez Real Development mieszka już ponad 60 rodzin w zespołach budynków jednorodzinnych w układzie - jedno mieszkanie na parterze, drugie na piętrze. Lokale mają niezależne odrębne wejścia. Te na parterze wyposażono w ogródki, a na pierwszym piętrze – w przestronne tarasy i garaże.

Deweloper aktualnie buduje mieszkania dla kolejnych 24 rodzin. Nowy etap jest już w sprzedaży. W ofercie są mieszkania trzypokojowe i czteropokojowe, z ogródkami, garażami i miejscami postojowymi.

 Osiedle ma formę zamkniętej, ogrodzonej , eleganckiej enklawy. Przy wjeździe czeka ochrona, która na teren wpuszcza wyłącznie mieszkańców i ich gości. Każdy apartament i dom wyposażone są w instalację alarmową i drzwi antywłamaniowe.

Na terenie osiedla znajduje się bezpieczny, ogrodzony, wyposażony w atestowane sprzęty plac zabaw dla dzieci. Przy prywatnym stawie, zaplanowano część rekreacyjną dla dorosłych – kilka sprzętów do ćwiczeń i ławeczki.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych